Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 128.03 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 2
 • Numer oferty 95/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Apartament 126mkw Promenada


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie – dzielnicy cieszącej się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców stolicy. Apartamentowiec znajduje się na Sielcach, w bliskim sąsiedztwie Parku Promenada – Morskie Oko. Kameralny budynek mieszkalny położony jest w zielonej okolicy przy cichej i spokojnej uliczce o niskiej zabudowie.

Oferowana nieruchomość to nowy, komfortowy i funkcjonalnie zaprojektowany apartament umiejscowiony na 2. piętrze, na poddaszu kamienicy. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 102 m2, po obrysie podłogi powierzchnia to aż 128 m2. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co pozwoli Państwu na własną aranżację wnętrz.

Salon wraz z kuchnią oraz jadalnią tworzą otwartą przestrzeń, gdzie znajdują się drzwi balkonowe prowadzące na bardzo duży – 50 m2 taras z widokiem na park. Na przestronne wnętrze składają się także: sypialnia główna z przynależną łazienką, dwie sypialnie, łazienka oraz hall. W razie potrzeby istnieje możliwość wydzielenia jeszcze czwartej sypialni, co przedstawiono na drugim rzucie mieszkania. Cały apartament jest bardzo dobrze doświetlony za sprawą okien połaciowych we wszystkich pomieszczeniach.

Dużym atutem jest sąsiedztwo licznych terenów zielonych. Niedaleko znajduje się również świetnie rozwinięta infrastruktura miejska. W najbliższym otoczeniu inwestycji można odnaleźć spokój, wytchnienie i bezpieczeństwo, a jednocześnie wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia w mieście.
Termin oddania nieruchomości to I kwartał 2020 r. Kupujący jest zwolniony z podatku PCC.

Polecam i zapraszam serdecznie!

Kontakt:
600 901 054
Irmina Długosz
Perfect Properties

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego*
Agencja nieruchomości Perfect Properties Warszawa pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.