dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 53.5 m2
 • Pokoje 3
 • Piętro 6
 • Numer oferty 239/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Apartament 53m2, 2 balkony, deweloper Skanska

Cena: 963 000 PLN

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na nowoczesnym i funkcjonalnym Osiedlu Mickiewicza. To bestsellerowa inwestycja mieszkaniowa Skanska, pierwszego osiedla z certyfikatem BREEAM (system certyfikacji wielokryterialnej budynków) w Polsce. Warto zauważyć to, ze budynek jest blisko trasy s8, gdzie czasami słychać drogę publiczną. Mieszkanie nie jest gotowe do wprowadzenia.

Jest to budynek premium klasy który wybudował szwedzki deweloper Skanska. Było postawiono za cel w swojej inwestycji na ekologię (w częściach wspólnych energooszczędne oświetlenie, brak toksycznych materiałów, okna trzyszybowe z filtrami przeciwpyłowymi + dodatkowe wyciszenie, zamontowany czujnik smogowy). Osiedle powstało, aby mieszkańcy czuli bliska więź z przyrodą mieszkając w tym budynku – liczne nasadzenia, bezpłatna rowerowa infrastruktura dla mieszkańców: myjnia, stacja napraw, stojaki. Także osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane ścieżkami rowerowymi, co sprzyja wygodnemu poruszaniu się na rowerze po całej okolicy. Klub mieszkańca oraz świetlica dla najmłodszych. Okna o wysokiej izolacyjności akustycznej, niskie progi drzwi balkonowe. Niski czynsz administracyjny w porównaniu do bardzo wysokiego standardu budynku.

Nieruchomość dedykowana dla osób energicznych, którym ochrona środowiska jest bliska sercu. Osiedle jest wyposażone w dwa place zabaw dla dzieci, które także są przystosowane dla dzieci niepełnosprawnych. Mieszkanie spełni się też jako fantastyczna inwestycja pod wynajem, lokale w tym osiedlu są wynajmowane błyskawicznie. Czynsz administracyjny jest na poziomie 660 PLN, jest to dosyć mały czynsz w porównaniu do standardu budynku.

Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartym aneksem kuchennym i korytarzem, co stwarza poczucie dużej przestrzeni o łącznej powierzchni 32m2 (energooszczędne oświetlenie LED; możliwość ewentualnego oddzielenia kuchni od salonu). Z salonu jest wyjście na balkon 5m2 od strony południowej, z niczym nie zakłóconym widokiem na panoramę miasta. Dwa pokoje od strony północnej. Jeden pokój również posiada loggię 5m2! Łazienka jest w pełni wyposażona (energooszczędne oświetlenie LED oraz baterie z wyświetlaczem temperatury i funkcją polecenia oszczędzania wody). W pokoju bez logii jest wydzielone miejsce na szafę, tak samo jak i w korytarzu. Wysokość wnętrza wynosi 275cm. Kuchnia nie została zrobiona. Także w mieszkaniu już są przeznaczone miejsca na szafy. 

Atutem jest bardzo dobra lokalizacja oraz warunki zamieszkania które proponuje Deweloper. Do przystanku autobusowego 100m, a przystanek Metro Słodowiec 10 min spacerem (1,2km), dojazd 5 min autobusem do Placu Wilsona. Niewielka odległość od parku Stawów Kellera (250m) oraz rozległego Lasu Bielańskiego (800m), 3 minut spacerem szkoła podstawowa i przedszkole. Na wyciągniecie ręki pełna infrastruktura handlowa i usługowa.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w strzeżonym garażu podziemnym (także do miejsca postojowego przynależy wieszak na rowery), płatne dodatkowo 45.000 zł.  Rzut nieruchomości jest wyłącznie podglądowy i nie zawiera dokładnych wymiarów.

KONTAKT I OGLĄDANIE: Peter Morgental, 668 136 144, p.morgental@perfectproperties.pl
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
*Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.*

Świadectwo charakterystyki energetycznej – zapotrzebowanie na energię:

EU – użytkową (kWh/m2*rok): 57.20; EK – końcową (kWh/m2*rok): 97.10; EP – nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 94.00; EC02 – Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.03; UOZE – Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00;

Broker

Peter Morgental

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.