Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 163 m2
 • Pokoje 5
 • Numer oferty 88/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Genialne mieszkanie z własnym 160 m2 ogródkiem


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Oferujemy przestronny apartament na parterze kameralnego budynku położonego dalej od ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie terenu zielonego (rezerwatu przyrody).

Apartament fajnie zaplanowany: bezpośrednio po wejściu do środka, po prawej stronie jest pokój /sypialnia, super miejsce dla nastolatka lub na pokój hobby, sąsiądujący przez korytarz z pełną łazienką. Korytarz wprowadza do bardzo przestronnej i dobrze doświetlonej części recepcyjnej (salon, jadalnia i kuchnia), z których mamy widok na własny !!! ogród, o powierzchni 160 m2. Z salonu prowadzi duże przejście na zadaszony taras (można zrobić oranżerię około 15 m2), za którym rozciąga się ogród otoczony wysokim zadbanym żywopłotem, zapewniającym prywatność. Poranna kawa czy niedzielne śniadanie w ogrodzie ? Jak najbardziej ! Miejsce na harce dla dzieci bez chodzenia na plac zabaw ? Oczywiście ! Chillout na leżaku ? Tak ! Impreza w salonie i w ogrodzie ? No jasne !
Starannie oddzielona część prywatna mieszkania daje możliwość odpoczynku niezależnie od zajęć pozostałych domowników: sypialnia główna z własną łazienką (wygodne 2 umywalki ) i własnym tarasem oraz dwie dodatkowe sypialnie z łazienką.

Ekstra atuty: okna mieszkania wychodzą na trzy strony budynku. Dodatkowo mieszkanie pokonuje klasyczną wadę nieruchomości, czyli niepodzielność, gdyż jest złożone z dwóch odrębnych lokali. W kolejnej fazie życia można jeden z lokali sprzedać, odmrażając znaczną kwotę. Do kompletu komórka lokatorska 7 m2 (płatna 10 tys.) i 2 miejsca w garażu podziemnym (płatne dodatkowo po 25 tys zł za miejsce).
Naszym zdaniem idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, zieleń i prywatność. Osiedle objęte całodobową ochroną.
W pobliżu sklep spożywczy, apteka, klub fitness, restauracja i przystanek autobusowy.
Pomieszczenia:
pokój przy wejściu – 12 m2
Garderoba – 3 m2
sąsiadująca łazienka + pralnia – 8 m2
Master bedroom – 23 m2 (z własną łazienką 6 m2)
II sypialnia – 13 m2
III sypialnia – 22 m2
Łazienka – 5 m2
kuchnia + jadalnia – 18 m2
salon – 38 m2
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Karolina Słomska – 668 136 145, k.slomska@perfectproperties.pl

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.