dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

  • Powierzchnia 200 m2
  • Powierzchnia działki 305 m2
  • Pokoje 6
  • Numer oferty 134/7334/ODS
  • PLAN
  • FILM
Dom lub budynek usługowy w sercu Sadyby.

Cena: 1 995 000 PLN

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom z wieloma możliwościami własnej aranżacji – w zabudowie bliźniaczej położony na Sadybie w niedalekiej odległości od siedziby TVN. Nieruchomość zlokalizowana jest pośród zieleni w spokojnej uliczce w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura – liczne sklepy, szkoły, galeria Best Mall, bazarki, restauracje i wiele innych. Szybki dojazd do Centrum Warszawy. 
Dom z dwoma wyjściami-Na główną, ruchliwą ulicę od strony ogrodu oraz z wyjazd na spokojną i cichą stronę( główną bramą) 
Nieruchomość nada się świetnie jako dom dla rodziny lub miejsce do prowadzenia działalności ze względu na swoją lokalizacje oraz możliwość przeznaczenia( plan zagospodarowania pozwala na prowadzenie usług, dom jest do tego przystosowany z racji iż przez wiele lat była prowadzona w nim firma)  
Na parterze znajdziemy oddzielną kuchnię, toaletę, salon oraz jadalnię, duży ogród zimowy z wyjściem na zazieleniony ogród. 
Pierwsze piętro składa się z dwóch sypialni w tym jedna z wyjściem na balkon z widokiem na ogród oraz łazienki z wanną – Drugie piętro również składa się z dwóch sypialni oraz łazienki z prysznicem. 
Piwnica użytkowa, składa się z kilku pomieszczeń, istnieje możliwość zrobienia jednej dużej otwartej przestrzeni w przypadku takiej konieczności. Na tym poziomie znajduje się również garaż na jedno auto. 
Na posesji wolnostojący budynek( 35m2) który może posłużyć nam jako miejsce na dwa auta lub pomieszczenie do prowadzenia działalności np. Małe biuro. 

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Joanna Trawczyńska 600 901 060

Broker

Joanna Trawczyńska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.