sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

  • Powierzchnia 125 m2
  • Powierzchnia działki 600 m2
  • Pokoje 6
  • Numer oferty 133/7334/ODS
  • PLAN
  • FILM
Dom wolnostojący-strefa A.Dla rodziny/inwestora.

Cena: PLN

Działka z domem wolnostojącym do remontu w strefie A Konstancina (Bardzo blisko tężni!) 
Działka około 600 m2 w zalesionej, spokojnej a zarazem najbardziej pożądanej części Konstancina, na której znajdują się dom o trzech kondygnacjach i powierzchni łącznej około 125m2 oraz wolnostojący garaż z wjazdem z drogi, który może posłużyć jako budynek gospodarczy, domek dla gości.  Wjazd na posesję od strony dwóch cichych i spokojnych ulic.Spokojne i ciche sąsiedztwo. Wokół domy jednorodzinne, sklepy, zieleń. Bardzo blisko do Tężni, jeziorka i terenu leśnego. Nieruchomość aktualnie składa się z trzech osobnych mieszkań, dom podpiwniczony, fundamenty nadają się do wtórnego użytku. Na działce prąd, woda, gaz. Kanalizacja w drodze z przyłączami (aktualnie jest zbiornik bezodpływowy).
Ogromnym atutem działki jest jest prostokątny kształt i położenie budynku przy granicy posesji – co daje nam duży, niezwykle intymny ogród z tyłu posesji i wiele możliwości własnej aranżacji działki. 
Konstancin to doskonałe miejsce do zamieszkania: w pełni rozwinięta infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły, przedszkola, muzea, zespoły artystyczne i teatralne. Ścieżki rowerowe oraz Park Zdrojowy. Dzięki wyjątkowym walorom klimatycznym Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu. Mieszczą się tutaj uzdrowiska i sanatoria, tężnia solankowa, która bardzo korzystnie wpływa na zdrowie. Szybki dojazd samochodem do Warszawy i dobrze rozwinięta podmiejska komunikacja autobusowa. 
To idealna lokalizacja dla osób, które cenią zieloną okolicę, spokój i ciszę, a także bliskość stolicy. Okolica również sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, bieganiu, przejażdżkom rowerowym i na rolkach, a także długim spacerom. Wyjątkowość lokalizacji podkreśla położenie w granicach strefy A (strefa uzdrowiskowa) w Konstancinie-Jeziornie.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Joanna Trawczyńska, j.trawczynska@perfectproperties.pl tel: 600 901 060.


Broker

Joanna Trawczyńska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.