Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 145.7 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 7
 • Numer oferty 122/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Przestronny, słoneczny apartament z udogodnieniami


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Jeśli szukasz wygodnej przestrzeni dla swojej Rodziny, w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych i z dobry dojazdem do centrum, to jest to propozycja dla Ciebie!
Chcielibyście po pracy szybko dojechać do domu i wybrać się z dzieciakami na przejażdżkę rowerową po lesie? Świetnie się składa!
Duży, jasny, KLIMATYZOWANY apartament w „Rezydencji nad Potokiem” z trzema wygodnymi sypialniami i dwiema łazienkami zapewni komfortowe warunki dla wszystkich członków rodziny. Okna wychodzące na północ, wschód i zachód dostarczą światła i dobrego humoru od poranka do wieczoru, którym można cieszyć się aż z trzech balkonów! Widoki z siódmego piętra na centrum Warszawy są spektakularne i nie zakłócone zabudową.
Kuchnia z wyodrębnioną jadalnią pozwala sprawnie organizować rodzinne życie, ma wygodne przejście do salonu, które jednak skrywa tajemnice kuchni. Duża przestrzeń dzienna pozwala na wygodny odpoczynek – salon ma powierzchnię 30 m 2 oraz doświetlenie przez podwójne drzwi prowadzące na balkon. Pokój jest bardzo jasny, zatem zainstalowana tam klimatyzacja będzie bardzo wygodna w letnie dni. W hallu wejściowym znajduje się duża garderoba, toaleta, pralnia oraz dodatkowe schowki z szufladami. Główna sypialnia o powierzchni 26 m 2 ma bezpośrednie wejście do łazienki, garderobę oraz dużą szafę garderobianą, zatem nikomu nie zabraknie miejsca do przechowywania ulubionych kreacji. Za oknem sypialni widok na zielony park! Mniejsza sypialnia o powierzchni 17 m 2 ma duże okno i balkon 8 m 2 skierowany na zachód, z pięknym widokiem na Warszawskie City, posiada klimatyzację, więc upały nie będą tu problemem. Trzecia z sypialni pełni obecnie rolę gabinetu, z klimatyzacją, własnym 4 m 2 balkon od strony zachodniej, oraz widokiem na zieleń. W części sypialnej znajduje się również druga łazienka, a zatem koniec z porannymi sprzeczkami, nastanie czas wygody i zadowolenia dla całej rodziny.
Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym, możliwe jest również wynajęcie dodatkowych miejsc w garażu podziemnym lub naziemnym.
Apartamentowiec z 2002 r. (inwestor Interarti) jest usytuowany tuż przy Alei Wilanowskiej, co zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta, wygodny dojazd do wielu znajdujących się w pobliżu szkół, w tym międzynarodowych oraz SGGW. Lokalizacja jest niezwykle korzystna ze względu na znajdujące się od strony zachodniej duże tereny zielone – ulica Przy Fosie wiedzie wprost do Rezerwatu Przyrody Skarpa Ursynowska, zapewniającego miejsce do spacerów i rowerowych wycieczek, dając komfort odpoczynku w ciszy i zieleni.
Apartamentowiec z całodobową ochroną i recepcją, na zamkniętym terenie. Wideodomofon oraz miejsca parkingowe dla gości ułatwią życie towarzyskie. W lobby budynku znajduje się miejsce do spotkań, salka bilardowa, siłownia oraz pokój zabaw dla dzieci z ogródkiem.
Mieszkanie w rozsądnej cenie za którą otrzymasz wygodę funkcjonowania rodziny, łatwość dojazdu i wiele możliwości spędzania wolnego czasu na terenach zielonych.
Aktualnie zawarta umowa najmu, możliwość zakupu i kontynuacji umowy.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Joanna Trawczyńska j.trawczynska@perfectproperties.pl tel: 600 901 060

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.