Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 62.5 m2
 • Pokoje 3
 • Piętro 1
 • Numer oferty 170/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Gotowe mieszkanie w kamienicy, park Morskie Oko


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy w dobrym rejonie Mokotowa – gotowe do wprowadzenia.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Oprócz zmiany całego wystroju została założona nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna i został podłączony prąd trójfazowy.
Całość wykończenia cechuje dbałość o szczegóły i wysokiej jakości materiały. Wystrój mieszkania i trzy metrowa wysokość sprawiają, że mamy poczucie przebywania w ekskluzywnym francuskim apartamencie w kamienicy w centrum Paryża. Połączenie stylu loft i glamour sprawia, że mieszkanie jest niezwykle przytulne, eleganckie a jednocześnie nowoczesne. Sztukateria, dębowy parkiet, surowa „oryginalna” cegła, marmurowe parapety i idealnie wykonana stolarka dodają wnętrzu klasy i tworzą spójną kompozycję.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, łazienki, dużego pokoju z aneksem kuchennym i osobnym pokojem z przeznaczeniem na jadalnię lub gabinet albo pokój telewizyjny.

Mieszkanie posiada balkon od strony zachodniej oraz piwnicę.
Nieruchomość mieści się w prestiżowej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Parku Morskie Oko i Parku Promenada. Do centrum jest dokładnie 4 km czyli 12 minut samochodem. W pobliżu znajduje się również sklep spożywczy Biedronka i wiele małych klimatycznych sklepików.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Krystian Kukułka, k.kukulka@perfectproperties.pl tel: 668 136 144.

 

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.