Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 816 m2
 • Powierzchnia działki 3711 m2
 • Pokoje 14
 • Numer oferty 171/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Magdalenka – super rezydencja z basenem


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Niepowtarzalna i jedyna taka rezydencja z 1996roku z 14 pokojami i krytym basenem (12×4,5m) oraz sauną. Położona na pięknej i rozległej działce o powierzchni 3700m2 w Magdalence .
Budynek zaprojektowany z olbrzymim rozmachem przez wybitnych architektów.
LOKALIZACJA
Rezydencja położona jest w Magdalence, która słynie z pięknego starodrzewia i bujnej zieleni. W pobliżu zabudowa jednorodzinna, wyjątkowo spokojna okolica. Bardzo dobry dojazd do Warszawy drogą S8 ( już w 29 minut dojedziemy pod Pałac kultury)
UKŁAD POMIESZCZEŃ, STANDARD.
Budynek składa się z trzech poziomów- użytkowa piwnica, parter i I-piętro.
PARTER.
Do wnętrza rezydencji prowadzą dwa wejścia (główne i gospodarcze) Główne wejście prowadzi bezpośrednio do dużego hallu połączonego z przestronnym salonem z kominkiem, ogrodu i drugiej części domu oraz części basenowej. Wysokie i szerokie drewniane okna w całym domu zapewniają dużą ilość światła oraz piękny widok na zieleń otaczającą rezydencję. Z salonu wyjście na przestronny zadaszony taras okalający dom.
W nieruchomości dominują kamienie naturalne( marmur) w sypialniach terakota oraz parkiet. W oknach rolety zewnętrzne antywłamaniowe, sauna z kabiną prysznicową, stacja uzdatniania wody( firmy Wiessmann) basen z urządzeniami najlepszej jakości podgrzewającymi wodę, automatyczną roletą „toronto” klimatyzatorami( które pozwalają na utrzymanie stałej temperatury oraz nie roznoszenie się zapachów) odkurzaczem basenowym itp. To tylko kilka z atutów oraz ponadstandardowych rozwiązań przedstawianej nieruchomości.
W drugiej, mniejszej części domu, która niegdyś służyła jako część dla służby- znajdziemy aktualnie przestronny gabinet, sypialnię, kuchnię, łazienkę oraz toaletę.
Na poziomie parteru znajduje się również kuchnia z jadalnią z wyjściem na taras, pomieszczenia gospodarcze, techniczne oraz pralnia. Do strefy tej możemy wejść osobną klatką schodową.
Imponująca wysokość pomieszczeń ok 4 m oraz ogromne możliwości aranżacyjne.
PIĘTRO
Na piętro prowadzą szerokie marmurowe schody. Z hallu dostaniemy się do 4 dużych sypialni w tym jedna z garderobą oraz do łazienką i duża osobna łazienka.
PIWNICA:
Duży otwarty hall+ kolejna otwarta przestrzeń  z wyjściem na ogród w której aktualnie jest gabinet, łazienka, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż.
INFORMACJE DODATKOWE:
Budynek wykonany z materiałów wysokiej jakości, wyposażony w instalacje:
– wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, alarmowa, telewizji satelitarnej, telefoniczna ( 3 linie telefoniczne) gazowa, centralnego ogrzewania, ciepłej wody, nawadnianie ogrodu, automatyczna brama, videodomofon, systemy alarmowe.
Budynek posiada bardzo duże możliwości aranżacyjne.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone
usługi. KONTAKT i OGLĄDANIE: Joanna Trawczyńska, j.trawczynska@perfectproperties.pl tel: 600 901 060

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.