Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 54.63 m2
 • Pokoje 3
 • Piętro 4
 • Numer oferty 226/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Stan deweloperski Stawy Kellera, Skanska


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament na cenionym Osiedlu Mickiewicza na granicy Żoliborza i Bielan (nagroda prezydenta Warszawy – „Najlepszy obiekt mieszkalny w Warszawie”). Apartament jest w stanie deweloperskim – do wykończenia.

Osiedle marki premium wybudowane przez renomowanego szwedzkiego dewelopera Skanska, który za cel w swoich inwestycjach stawia ekologię (budynek bez toksycznych materiałów, zamontowany czujnik smogowy, okna w mieszkaniach trzyszybowe z filtrami przeciwpyłowymi, w częściach wspólnych energooszczędne oświetlenie). Osiedle powstało, aby mieszkańcy czuli bliska więź z przyrodą (liczne nasadzenia drzew, bezpłatna infrastruktura  rowerowa dla mieszkańców: stojaki, myjka, stacja napraw). Klub mieszkańca i świetlica dla najmłodszych. Budynek posiada windę

Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym i holem, co stwarza poczucie dużej przestrzeni. Z salonu można wyjść na balkon od strony zachodniej z niczym nie zakłóconym widokiem na panoramę miasta. Dzięki dwóm pokojom od strony wschodniej będzie nam zawsze łatwiej wstać z pierwszymi promieniami słońca, które naładują nam akumulatory na cały dzień ! Sypialnia również posiada balkon ! Jest możliwość wydzielić 3 pokoje. Wysokość sufitów wynosi 2,75m.

Nieruchomość dedykowana dla osób energicznych, którym ochrona środowiska jest bliska sercu. Osiedle posiada też dwa place zabaw dla dzieci starszych i młodszych oba przystosowane dla dzieci  niepełnosprawnych. Mieszkanie spełni się też jako dobra inwestycja pod wynajem. Lokale w tym osiedlu są wynajmowane błyskawicznie.

Atutem jest bardzo dobra lokalizacja, do przystanku autobusowego 100m, a przystanek Metro Słodowiec 10 min spacerem. Niewielka odległość od parku Stawów Kellera oraz rozległego Lasu Bielańskiego sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. 5 minut spacerem szkoła podstawowa i przedszkole. Na wyciągniecie ręki pełna infrastruktura handlowa i usługowa. Nieruchomość w stanie deweloperskim, zdjęcia poglądowe z lokalu o bliźniaczym rozkładzie i powierzchni. Rzut jest wyłącznie podglądowy i nie zawiera rzeczywistych wymiarów.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu, z wieszakami na rowery, płatne dodatkowo 45.000 zł.

KONTAKT I OGLĄDANIE: Peter Morgental 668 136 144, p.morgental@perfectproperties.pl
*Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.*
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.