Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 278 m2
 • Powierzchnia działki 265 m2
 • Pokoje 7
 • Numer oferty 112/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Modernistyczna willa na Starych Bielanach


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Oferujemy znakomicie odnowiony i wykończony w stylu modernistycznym dom w zacisznej części Starych Bielan.
Nieruchomość przeznaczona dla miłośników dobrego smaku i osób ceniących odpowiednią jakość wykończenia. Dom odrestaurowany w 2013 roku, łącznie z powiększeniem bryły budynku według projektu renomowanego architekta Jana Rycerskiego (pracownia Rycerski-Szaroszyk).
Recepcyjna część mieści 40 m2 salon z marmurowym kominkiem i wyjściem na przestronny, prywatny taras z ekspozycją południowo- wschodnią. 26 m2 rodzinna kuchnia wygodnie połączona z salonem szklanymi dwuskrzydłowymi drzwiami z metalowymi ramami. Umeblowanie kuchni wykonane na zamówienie, AGD firmy SMEG oraz duży rodzinny stół śniadaniowy. Pomieszczenie jest doświetlone tarasowymi oknami od południa. Na poziomie parteru mieści się dodatkowo garderoba oraz toaleta dla gości.
Prywatna część domu znajdująca się na piętrze to 2 sypialnie master suite (z własnymi łazienkami) oraz 2 sypialnie dodatkowe i łazienka.
W przyziemiu domu jest gabinet doświetlony światłem dziennym, pokój rekreacyjny z zestawem przyrządów do ćwiczeń + pomieszczenia do przechowywania, pralnia i kotłownia (dwuobiegowy piec ACV HEAT Master z filtrem do zmiękczania wody).
Atutem nieruchomości jest bez wątpienia umiejętnie połączenie klasycznego smaku i nowoczesnych ekologicznych (również energooszczędnych) oraz jakość wykończenia. Liczne udogodnienia (podgrzewana podłoga w łazienkach, elektrycznie otwierane i domykane szafki kuchenne, centralny odkurzacz) dopełniają obrazu starannie przemyślanego domu dla rodziny. Na terenie posesji można swobodnie zaparkować dwa duże auta.
Nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej (10 min do metra), zielonej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie jest Park Olszyna, Park Zbigniewa Herberta. Blisko do szkół i sklepów umożliwiających komfortowe codzienne funkcjonowanie.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT I OGLĄDANIE: Karolina Słomska tel. 668 13 61 45.

Licensed broker

Karolina Słomska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.