dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 760 m2
 • Powierzchnia działki 700 m2
 • Pokoje 8
 • Numer oferty 54/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Nowoczesna willa na Starym Mokotowie

Cena: 17 000 000 PLN

Nowoczesna, imponująco zaprojektowana willa o ponadczasowej, postmodernistycznej architekturze, położona pośród willowej zabudowy Starego Mokotowa. Idealna dla wieloosobowej rodziny lub jako rezydencja dla ambasadora.
Rezydencja rozłożona na czterech kondygnacjach: wszystkie skomunikowane przeszkloną windą osobową.

Parter, zdominowany ogromną ilością naturalnego światła to prawie w całości otwarta przestrzeń z wyraziście wydzielonymi funkcjami. Z jasnego hallu wejściowego przechodzimy do kuchni ze spiżarnią i do aneksu jadalnego będącego jednocześnie częścią obszernego, ponad 70 metrowego living roomu, zalanego światłem wpadającym poprzez przeszkloną ścianę z intymnie zaprojektowanego ogrodu. Z salonu i aneksu stołowego płynnie przechodzimy na zachodni, zadaszony, 25 metrowy taras z zejściem do ogrodu. Kondygnację tę dopełniają kameralny gabinet, gościnne WC ze ścianą cegieł pochodzących z przedwojennego budynku – poprzednika tej willi oraz surowa w odbiorze, betonowa klatka schodowa do poziomu -1 jak i na pierwsze piętro..

Piętro to domena prywatności. Duża jego część została wydzielona na potrzeby master suite: sypialni państwa domu z łazienką en suite oraz przestronną – 15-metrową garderobą. Poza tym na piętrze są jeszcze trzy sypialnie – każda z prywatną łazienką.

Najwyższa kondygnacja, zalana masą naturalnego światła, to oddzielne studio-apartament z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz sauną. Całości dopełniają dwa tarasy: wschodni (14 metrów) idealny na poranną kawę oraz zachodni (30 metrów) z ekspozycją na soczyście zieloną ścianę roślinności.

Poziom przyziemia to 'lotniskowej’ powierzchni garaż (112 m2) mogący pomieścić sześć aut różnej wielkości, duże pomieszczenie gospodarcze (31 m2), pomieszczenie techniczne, winda oraz wygodna klatka schodowa wyprowadzająca na poziom parteru.

Do wykończenia wnętrz użyto luksusowych materiałów dbając jednocześnie o to aby nie 'przesłodzić’ całego obrazu. Dzięki dbałości o zachowanie balansu pomiędzy 'formą i treścią’ właścicielom udało się uzyskać znakomity efekt w postaci bezpretensjonalnej lekkości i 'nieprzeładowania’, zrównoważone intymną prywatnością. Wnętrza willi są idealną sferą sprzyjającą wyciszeniu i relaksacji po znojnym, 'zaganianym’ dniu pracy.

Świetna lokalizacja tak pod względem komunikacyjnym jak i pod kątem terenów rekreacyjnych pod Skarpą mokotowską, które rozciągają się od Parku Królikarnia aż do Parku Agrykola. Dogodny i szybki dojazd samochodem lub komunikacją miejską do Centrum, międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina lub 'zagłębia biurowego Mordoru’. Te i inne zalety położenia willi sprawiają, że oferta ta spełnia rygorystyczne wymogi klasycznego sloganu: „Location, location, location.”

Kontakt: Jarosław Hasiuk (licencja 2451), CCIM, tel: 604-931-734, e-mail: j.hasiuk@perfectproperties.pl.

Agencja Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi pośrednictwa.

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nowoczesna willa na Starym Mokotowie

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.