Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 203 m2
 • Powierzchnia działki 550 m2
 • Pokoje 5
 • Numer oferty 118/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
ostatni segment Zawady garaż na dwa auta


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Zamknięte osiedle domów usytuowane jest niedaleko centrum – dojazd do Śródmieścia zajmuje zaledwie ok. 20 minut. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 164 bezpośrednio dojeżdżającej do Sadyby. Dodatkowo w odległości ok. 2 km budowana już jest obwodnica Warszawy S 2.

Osiedle znajduje się na Zawadach, okolica charakteryzuje się niską rezydencjonalną zabudową, w pobliżu znajdują się tereny objęte obszarem ochronnym Natura 2000. Mnóstwo zielni, cisza, tworzą unikalny klimat dla ludzi ceniących sobie spokój, chęć odpoczynku od zgiełku i natłoku warszawskiej metropolii.

Wszystkie domy znajdujące się na osiedlu zostały zaprojektowane przez architekta z myślą o komforcie mieszkańców. Pomieszczenia parteru mają wysokość 3 metry, dzięki czemu powstaje większa przestrzeń strefy dziennej, a duże okna świetnie ją doświetlają.

Rozkład domu:

Na parterze znajduje się duża przestrzeń dzienna – salon z miejscem na kominek, piękna jadalnia w wykuszu, z dwoma wyjsciami do ogrodu oraz bardzo duża kuchnia, a obok niej
spiżarnia. Kuchnia może zostać oddzielona od salonu lub otwarta, odpowiednio do upodobań. Uwaga! Na parterze mieści się także pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Tuż obok znajduje się łazienka z prysznicem. Przy wejściu przewidziano wiatrołap, dla zapewnienia komfortu termicznego, jest także miejsce na garderobę.
W części technicznej – duży, wygodny garaż (36 m2) na dwa auta (!) oraz kotłownia.
Wysokość parteru to 2,95 m!

Na piętrze usytuowana jest główna sypialnia z balkonem, garderobą oraz łazienką oraz dwie sypialnie po 13m2 do których przynależy łazienka i garderoba. Obie sypialnie posiadają wyjście na piękny taras (35m2) usytuowany nad garażem.

Dom znajduje się na działce o powierzchni ok 500 m2, na której rosną dwa duże drzewa, nadające charakteru nieruchomości. Dom położony bezpośrednio przy ulicy Gratyny.

Osiedle będzie ogrodzone, z bramą wjazdową sterowana pilotem i furtką z domofonem. Poszczególne ogródki będą również oddzielone wewnętrznym ogrodzeniem.
Droga wewnętrzna, podjazdy do garaży oraz dojścia do budynków będą wykonane z kostki Bauma (z miejscem do zaparkowania dwóch dodatkowych aut).
Media: woda i kanalizacja miejska, prąd, gaz.

Drzwi wejściowe i brama garażowa firmy Hormann.
Wyposażenie w piec gazowy i grzejniki po stronie kupujących.
Oddanie do użytku zaplanowano na lipiec 2021 r.

Zakup bezpośredni od dewelopera, kupujący nie płaci PCC!

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053, e-mail: m.szymanska@perfectproperties.pl

ostatni segment Zawady garaż na dwa auta

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.