Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 89.5 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 6
 • Numer oferty 144/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Penthouse, 3,15 m wysoki! Puławska/Belwederska


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Apartament w stanie deweloperskim, w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie, w nowoczesnym apartamentowcu w pobliżu parku Morskie Oko, ul. Ludowa/Huculska

Jeśli szukasz mieszkania innego niż wszystkie, które urządzisz we własnym, niepowtarzalnym stylu, to jest to oferta dla Ciebie.
Lubisz przestrzeń, wysokie na trzy metry pomieszczenia i światło towarzyszące Ci przez cały dzień – ten niepowtarzalny penthouse skierowany na północ, wschód i zachód, z pięknym zachodnim oświetleniem części dziennej zapewni Ci unikalny klimat i umożliwi niepowtarzalną aranżację mieszkania. Możliwość utworzenia, poza strefą dzienną, aż trzech sypialni i dwóch łazienek.
W części dziennej duże przesuwane drzwi prowadzą na balkon o powierzchni 7,5 m 2, z widokiem na ul. Ludową, skarpę i nieodległy park Morskie Oko.
W budynku jest centralna klimatyzacja, sterowanie ogrzewaniem w podłodze, wideodomofon i ochrona 24h. Dobrze utrzymany, ekskluzywny, kameralny apartamentowiec z 2016 r. – tylko 36 apartamentów, dwie windy i klatki schodowe, na szóstym piętrze tylko dwa, duże mieszkania. Okna aluminiowe z zewnętrznymi roletami przeciwsłonecznymi firmy Schuco.

Lokalizacja w sercu Górnego Mokotowa, w obrębie ulic Belwederska, Dolna, Puławska, Belgijska, w pobliżu Parku Promenada i Morskie Oko, pozwala cieszyć się wszelkimi zaletami centrum miasta, zapewniając równocześnie komfort ciszy, zieleni i pobliskich terenów rekreacyjnych oraz centrum sportowego Warszawianka.

Szybką, cichą windą trafisz do przynależących do mieszkania dwóch miejsc parkingowych w garażu podziemnym, na poziomie -2, płatne dodatkowo po 50.000 zł za każde oraz komórki lokatorskiej, w garażu znajduje się także wspólne miejsce do parkowania rowerów.
.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053

Penthouse, 3,15 m wysoki! Puławska/Belwederska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.