Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 93.67 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 6
 • Numer oferty 106/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Najładniejsze mieszkanie, Metro Szwedzka, Koneser


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Kupujący nie płaci prowizji!

Nowe osiedle w pobliżu stacji metra oraz znanego centrum kulturalno-handlowego KONESER na warszawskiej Pradze Północ. W zasięgu spaceru dwie stacje metra – Szwedzka oraz Wileńska, dworzec kolejowy, Centrum Handlowe Wileńska. Nowoczesna architektura osiedla będzie nawiązywała do historycznego charakteru zabudowy dzielnicy – elewacja z okładziny klinkierowej, industrialny charakter elementów wykończenia będzie współgrał z okolicznymi projektami rewitalizacji budynków przemysłowych z XIX wieku.
Osiedle składać się będzie z budynku mieszkalnego o zróżnicowanej wysokości od 5 do 7 kondygnacji, z usługami na parterze, łącznie powstanie 108 lokali mieszkalnych. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Ciche windy, jasne korytarze, wózkownie w każdej klatce, dla chętnych istnieje możliwość zakupu miejsca w garażu podziemny, płatne dodatkowo 39.000 zł.

Mieszkanie zapewni komfort dla rodziny. Salon z wyjściem na balkon o powierzchni 11 m2 skierowany na południowy wschód, kuchnia z oknem i wyjściem na balkon o powierzchni 5 m2 może być połączona z salonem lub oddzielona ścianą, w zależności od potrzeb właścicieli. Zaprojektowano trzy sypialnie i dwie łazienki. Dwie sypialnie posiadają wyjścia na balkony. Pomieszczenia mają ponadstandardową wysokość 2,9 m, co zwiększa poczucie przestrzeni i komfort mieszkania. Na obecnym etapie dostępna jest możliwość zmiany aranżacji mieszkania i ścianek działowych.

Inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin ukończenia to I kwartał 2022 r.
Zakup od dewelopera, kupujący nie płaci podatku PCC.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
KONTAKT: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.