Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 115.05 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 2
 • Numer oferty 166/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Rezydencja Królewska – Penthouse Wilanów


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Prestiżowa lokalizacja i niewymuszona, funkcjonalna elegancja to atuty tego apartamentu ! Luksus zamieszkania w nim zapewnią starannie dobrane materiały najwyższej jakości i sprzęty najlepszych firm. Sposób aranżacji sprawia, że cieszymy się wnętrzem, w którym chce się przebywać i do którego chcemy wracać. Elegancki i jednocześnie przytulny wystrój sprawiają, że chce się przebywać w tym mieszkaniu. Jasne, przestronne wnętrza i zimowy ogród dają nam poczucie jeszcze większej przestrzeni a widok za oknem sprawia, że czujemy się jak na wakacjach.
Apartament składa się: Salon z kuchnią i jadalnią, łazienką dla gości, sypialnią, gabinetem, sypialnią z dużą łazienką, garderobą i pomieszczeniem gospodarczym. Kolejnym dodatkowym atutem jest, że do mieszkania należą dwa miejsca postojowe w garażu i spora komórka lokatorska.
Budynek
Kameralny, elegancki apartamentowiec z 2008 roku, ogrodzony, chroniony i z monitoringiem. Wjazd do garażu podziemnego w budynku obok. Architektura całego osiedla jest piękna i przyjazna a oczko wodne dodaje wyjątkowego klimatu. Całe osiedle jest ciche i prestiżowe.
Lokalizacja
Apartament położony jest w Wilanowie. Cichej i prestiżowej okolicy. Osiedle bardzo cenione przez ludzi biznesu oraz obcokrajowców. Lokalizacja osiedla pozwala na korzystanie z pełnej infrastruktury Miasteczka Wilanów oraz Zawad, a jednocześnie pozwala na odpoczynek od intensywnej zabudowy mieszkalnej. Na terenie osiedla znajduje się zabytkowy budynek, który zaaranżowano na Strefę Spa (gabinety odnowy biologicznej, gabinet kosmetyczny i strefę relaksu) oraz siłownia. Wejście dla mieszkańców znajduje się na osiedlu, a dla klientów oczywiście jest poza osiedlem. Tak, aby zachować pełną prywatność.
Kolejnym atutem rezydencji jest duża ilość terenów zielonych, piękna trasa rowerowa wokół Jeziorka Powsinkowskiego, place zabaw, strefa rekreacyjna. Z osiedla do najbliższego przystanku mamy 100m więc osiedle jest fantastycznie skomunikowane.

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego*
Agencja Perfect Properties  pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT I OGLĄDANIE: Paweł Skonieczny 600-901-053

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.