dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

  • Powierzchnia 108 m2
  • Pokoje 3
  • Piętro 5
  • Numer oferty 151/7334/OMS
  • PLAN
  • FILM
Powiśle ostatnie piętro, widok na park!

Cena: 1 960 000 PLN

Chcielibyście chodzić po Powiślu pieszo, spacerować po Schodkach nad Wisłą i w pięknym parku? Do Centrum potrzebujesz dostać się szybko i bez korków?

Ten trzypokojowy penthouse usytuowany na ostatnim, piątym piętrze budynku znajdującego w parku Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego (w pobliżu ławeczka J. Nowaka-Jeziorańskiego i charakterystyczny pomnik Chwała Saperom) będzie znakomitym rozwiązaniem!

Mieszkanie idealne dla osób które pragną odpoczywać w ciszy i spokoju, a jednocześnie korzystać z dostępnych w Warszawie atrakcji. Możliwość wyjścia z budynku prosto do parku, jest bezsprzecznie atutem tej nieruchomości, kilkaset metrów dalej znajdziemy się już nad Wisłą i możemy korzystać z wszelkich atrakcji i rozrywek znajdujących się nad brzegiem rzeki. Powiśle to najbardziej zielona dzielnica Warszawy, mieszkanie w tej dzielnicy to doskonałe połączenie bycia blisko centrum stolicy, a jednocześnie ciszy.

Wszystkie pomieszczenia mają wysokość 3,5 m! Duży salon (29 m2) jest doświetlony oknem dachowym, który czyni z niego unikalną przestrzeń dzienną. Podwójne drzwi prowadzą z salonu na taras (ok 10 m2) z widokiem na patio cichego osiedla, w kierunku południowo-wschodnim. Aneks kuchenny z dużym oknem jest w pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd.

Obie sypialnie (18 i 16 m2) mają okna skierowane na północ, w stronę parku, co zapewnia komfortowy odpoczynek z widokiem na zieleń. Duża sypialnia posiada garderobę i możliwość połączenia z łazienką. Łazienka z wanną ma ponad 7 m2! w hallu znajduje sie miejsce na dodatkową garderobę lub szafy wnękowe, zatem miejsca do przechowywania nie zabraknie.

Budynek został wybudowany w 2003 roku przez renomowanego dewelopera DEMBUD. Utrzymany jest w bardzo dobrym stanie, windy wymieniono na nowoczesne, bezszelestne, parking podziemny z wyjazdem prosto na ulicę Czerniakowską, ochrona, monitoring i recepcja.

Dostępne jest miejsce garażowe, płatne dodatkowo 70.000 zł.

W pobliżu znajdziemy sklepy spożywcze, piekarnię, aptekę, przystanek autobusowy.

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi. KONTAKT i OGLĄDANIE:Karolina Słomska tel 668 13 61 45

Broker

Małgorzata Szymańska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.