dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 134 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 1
 • Numer oferty 101/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Prestiżowa Rezydencja Maltańska z tarasem

Cena: 1 999 000 PLN

Unikalna oferta apartamentu na pierwszym piętrze w Rezydencji Maltańska z 2008 r. 134 metry świetnie rozplanowanej przestrzeni, zapewniającej komfort, stan gotowy do natychmiastowego wprowadzenia się. Trzy sypialnie i dwie łazienki zapewnią komfort dla całej rodziny i położą kres czekaniu! Salon z dużymi oknami i wyjściem na taras, połączony z kuchnią i główną sypialnią posiadają okna skierowane na północ, na 12 metrowy taras z widokiem na zieleń i boisko pobliskiej szkoły. Kuchnia w pełni wyposażona, dodatkowo spiżarnia z regałami do przechowywania. Na podłodze terakota. W części dziennej w eleganckim hallu wejściowym szafa w zabudowie oraz toaleta. Wyodrębniona część prywatna mieści dwie sypialnie z oknami na południe, na zielony wewnętrzny dziedziniec. Dla ich użytkowników przygotowano dużą (7 m2) łazienkę z wanną oraz odrębne pomieszczenie pralni. Na podłodze miękka wykładzina dywanowa. Główna sypialnia, do której prowadzi wejście z salonu, posiada własną łazienkę 4,5 m 2 z wanną oraz dwie duże szafy w zabudowie. Taras o powierzchni 13 m2 pozwala na ustawienie stołu z krzesłami oraz kanapy do wypoczynku. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska,, płatne dodatkowo. Wyjście z budynku na wprost Parku Sieleckiego, w pobliżu Łazienki Królewskie, kompleks sportowy Warszawianka, świetna komunikacja autobusowa. Rezydencja Maltańska – prestiżowe miejsce na Dolnym Mokotowie, concierge i całodobowa ochrona, elegancka klatka schodowa, korytarze wyciszone wykładziną dywanową, prywatna siłownia dla mieszkańców, bardzo bogata w nowoczesne sprzęty, a także sala bilardowa. Na parterze w części wspólnej dla mieszkańców do dyspozycji pozostaje również sala bilardowa. Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC. Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi. KONTAKT i OGLĄDANIE: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053.

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.