Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 69.1 m2
 • Pokoje 2
 • Piętro 2
 • Numer oferty 178/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Przestronny, jasny apartament- Miasteczko Wilanów.


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, słoneczny apartament o powierzchni 69,10m2 znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego, eleganckiego budynku i składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialnią, przestronnym hollem oraz dużej, przestronnej łazienki z wanną i prysznicem.
Mieszkanie cechuje wysoki standard wykończenia, podłogi są wykonane z wysokiej jakości sosna, w łazience drewno egzotyczne.
Kuchnia jasna z dużym oknem, otwarta na salon, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, mebla na zamówienie oraz  ciekawe rozwiązania meblowe, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. W apartamencie dużo szaf w zabudowie- dzięki czemu przestrzeń cechuje minimalizm.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane ( meble zostają w mieszkaniu i są wliczone w cenę)
Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i obszerną szafą wnękową. Do mieszkania przynależy duży balkon (od strony zachodnio-północnej) na który wejdziemy zarówno z sypialni jak i z salonu. Widok na piękne patio.
Duża garderoba w przedpokoju, dostosowana do przechowywania ubrań, butów lub sprzętów gospodarczych.
LOKALIZACJA:
Apartament znajduje się w najbardziej reprezentacyjnej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Kameralny budynek objęty jest 24 godzinnym monitoringiem i posiada zadbane, zamknięte patio z placem zbaw i przestrzenią wspólną.
W niedalekiej odległości znajduje się zabytkowy Pałac Wilanowski z pięknymi ogrodami, tereny rekreacyjne, między innymi parki w Powsinie i Natolinie. W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz wiele szkół i przedszkoli, w tym placówki międzynarodowe.
Budynek jest dobrze skomunikowany, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, który zapewnia szybki dojazd do centrum miasta bądź stacji metra Wilanowska.
INFORMACJE DODATKOWE:
Do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe w garażu, sprzedawane z lokalem za dodatkową opłatą (miejsce stacjonarne – 40 000 PLN)
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Joanna Trawczyńska 600 901 060

Przestronny, jasny apartament- Miasteczko Wilanów.

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.