dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

  • Powierzchnia 450 m2
  • Powierzchnia działki 2500 m2
  • Pokoje 9
  • Numer oferty 108/7334/ODS
  • PLAN
  • FILM
Rezydencja z dużym ogrodem Królewska Góra

Cena: 2 999 000 PLN

Rezydencja utrzymana w klasycznym stylu, w pięknym ogrodzie 2500 m2, 450 m2 powierzchni mieszkalnej, 6 sypialni, garaż na dwa auta z mieszkankiem na poddaszu. Czy czegoś więcej potrzeba, aby mieszkać wygodnie z całą rodziną i móc przyjmować gości lub pracować zdalnie?

Mówiąc krótko:
Parter: salon z kominkiem, jadalnia, 2 gabinety, osobna kuchnia, toaleta, garderoba
Piętro: 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 garderoby
Piwnica: pokój kominkowy, pokój kredensowy, pokój, łazienka, toaleta, pomieszczenia gospodarcze: kotłownia, pralnia, kuchenka
Osobny garaż na dwa auta z mieszkankiem na piętrze
Ogród ze starodrzewiem, automatycznym podlewaniem i oświetleniem

Chcesz znać więcej szczegółów zanim zaprezentuję Wam ten dom – oto one:
Dom położony w Konstancinie – Jeziornej, w Królewskiej Górze, w cichej i prestiżowej okolicy.
Urządzony trwałymi materiałami: marmurowa podłoga w hallu, drewniane schody, drewniane podłogi mozaikowe, marmurowe parapety, kuchnia urządzona włoskimi meblami z ciemnego drewna, drzwi wewnętrzne z ciemnego drewna, kominki marmurowe.
Parter – duży salon (44 m2) z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnia (18 m2), kuchnia odrębna, z pełną zabudową i sprzętem AGD, z dużym przejściem do jadalni, dwa pokoje (20 i 18 m2), które mogą pełnić rolę gabinetów lub sypialni, odpowiednio do Waszych potrzeb,
Piętro – sypialnia główna (24 m2) z łazienką z narożną wanną oraz małym pokojem na garderobę lub pokój dla niemowlęcia oraz wyjściem na taras. Sypialnia (24 m2) z garderobą, sypialnia (13 m2) z wyjściem na balkon. Na piętrze także łazienka z prysznicem i garderoba. Wszystkie sypialnie ze skosami.
Poddasze – niskie, wyłożone terakotą, na przechowywanie nart w sam raz 😉
Piwnica – duży pokój (44 m2, wysokość ok. 270 cm), z kolumnami i pięknym kominkiem z zielonego marmuru to idealne miejsce na „klub gentlemana” z bilardem, kinem albo urządzeniami do ćwiczeń. Obok duży (16 m2) pokój „kredensowy” – świetny na winiarnię, spiżarnię itp. Ponadto pokój z łazienką i aneksem kuchennym – dla nastolatka lub gościa na dłużej. Pomieszczenia serwisowe: kotłownia, pralnia, toaleta.
Garaż – na dwa auta, z bramami automatycznymi, a na piętrze pokój z kuchnią i łazienką.

Wyjątkowa nieruchomość, komfortowa i prestiżowa, zapraszam do jej obejrzenia! Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC. Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi. W sprawie szczegółów oferty i prezentacji: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053, e-mail: m.szymanska@perfectproperties.pl

Rezydencja z dużym ogrodem Królewska Góra

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.