Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 270 m2
 • Powierzchnia działki 320 m2
 • Pokoje 7
 • Numer oferty 110/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Stara Sadyba segment z ogródkiem, po remoncie


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Skrajny segment, po remoncie, świetnie utrzymany, urządzony w nowoczesnym stylu, gotowy do natychmiastowego zamieszkania.

Część dzienna to duży salon z wyjściem na taras i do ogródka, połączony z aneksem kuchennym (z oknem) oraz jadalnią. Na parterze również niewielki gabinet oraz toaleta.
Na piętrze dwie sypialnie: 22 m2 oraz 17 m2, łazienka i garderoba, główna sypialnia z pięknym tarasem. Na kolejnym poziomie trzy sypialnie: 22, 9 i 8 m2, łazienka i garderoba.
W piwnicy pralnia i kotłownia oraz dwa pokoje 16 i 14 m2, a także łazienka.
Ogródek pięknie utrzymany i osłonięty roślinnością. Przed domem dwa miejsca do parkowania.

Dom po remoncie, urządzony w nowoczesnym stylu, w którym odnajdzie się każda rodzina. W sąsiedztwie wyłącznie niska, willowa zabudowa, kameralne uliczki Starej Sadyby, przepiękny Skwer Starszych Panów, tereny rekreacyjne wokół Jeziorka Czerniakowskiego, łatwy dojazd do dobrych szkół znajdujących się w pobliżu. W sąsiedztwie szkoła podstawowa, kryte korty tenisowe i boisko do koszykówki, zatem idealne warunki do aktywności sportowej dla całej rodziny! Idealne miejsce do życia w bliskiej odległości do centrum miasta i wszystkich jego atrakcji.

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC. Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi. W sprawie szczegółów oferty i prezentacji: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053, e-mail: m.szymanska@perfectproperties.pl

Stara Sadyba segment z ogródkiem, po remoncie

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.