Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 70.2 m2
 • Pokoje 3
 • Piętro 3
 • Numer oferty 260/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Super wykończone mieszkanie na Mokotowie-metro!


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Serdecznie zapraszam na prezentacje cichego i świetnie wykończonego mieszkania  usytuowanego na osiedlu „Rezydencja na Skarpie”. Budynek  z ochroną  zlokalizowany w bliskiej odległości od stacji metra Wilanowska (6 minut).
W mieszkaniu dwa lata temu przeprowadzono generalny remont  pod okiem architekta wnętrz, przy użyciu wysokiej jakości materiałów ( parkiet dębowy, kwarcytowe blaty, meble z forniru robione na zamówienie).
Nieruchomość składa się z trzech pokoi: sypialni dziecięcej, która teraz pełni funkcję  gabinetu, sypialni głównej  położonej od zacisznego podwórza, w której znajduje się pojemna garderoba, dwóch pełnych łazienek ( jedna z wanną, druga z prysznicem) oraz  dużego, jasnego salonu połączonego z kuchnią, wyposażoną w sprzęt dobrej klasy.
Niewątpliwym atutem apartamentu  jest balkon z obłędnym widokiem na tereny zielone skarpy, skąd można cieszyć się śpiewem ptaków, bo wokół sama zieleń i CISZA!
Do mieszkania przynależy wygodne (blisko klatki) miejsce postojowe dodatkowo płatne 60.000zł.
Podsumowując: mieszkanie dla osób ceniących jakość wykonania, funkcjonalność,  lokalizację i ciszę!  Zapraszam na prezentację!
*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC*
Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT I OGLĄDANIE :Karolina Słomska tel 668 13 61 45, lic. 19317

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.