Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 240 m2
 • Powierzchnia działki 150 m2
 • Pokoje 7
 • Numer oferty 173/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Wyjątkowy Dom-Wyględów!


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Skrajny segment o powierzchni użytkowej 240m2 z 2005 roku czeka na nowego właściciela. Nieruchomość zlokalizowana jest w pożądanej części Mokotowa- W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy, pralnia, apteka, poczta, szkoły międzynarodowe, żłobki, przedszkola.
Wokół domu mnóstwo terenów zielonych- a na nich ścieżki spacerowe, rowerowe i niewielkie obiekty rekreacyjno-usługowe, Parki, kościoły, Pola Mokotowskie.
Nieruchomość charakteryzuje się oryginalnym, jasnym wnętrzem w którym zostało użyte drewno i jasna kolorystyka -To sprawia, że dom urzeknie niejednego konesera dobrego stylu. Założeniem projektu to przede wszystkim – funkcjonalność i nowoczesny design z elementami, które dodają artystycznego i nietuzinkowego charakteru. Właściciele skupili się na wysokiej jakości wykończenia, co z pewnością można dostrzec już na pierwszy rzut oka.  Z własnego odczucia dodam, iż dom charakteryzuje się wyjątkowym „ciepłem”.
Oświetlenie, kolory i kilka innych aspektów wpływa na nasz dobre samopoczucie w tym wnętrzu.
Na podłogach drewno, dębowe schody, kamienne parapety, alarm zewnętrzny i wewnętrzny, antywłamaniowe drzwi wejściowe – ogólnie wysokiej jakości materiały, duże otwory okienne, które dają mnóstwo światła słonecznego, pomysły z użyciem nietypowych dodatków  -to i wiele innych kwestii sprawia, iż dom jest godny uwagi.
Parter składa się z:
– Hall, Wiatrołap, Przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, Taras, Ogród, Jadalnia, Osobna kuchnia, Toaleta z kabiną prysznicową
Piętro:
– Sypialnia z wyjściem na taras, Sypialnia, Garderoba, Duża łazienka z oknem.
II Piętro:
– 3 pokoje w tym jeden z wyjściem na taras, Łazienka
Piwnica:
-Klatka schodowa, Pralnia, Pomieszczenie gospodarcze, 2 małe pomieszczenia ( mogą służyć jako schowek lub pokoje/gabinet)
Aktualnie wynajmowany jest garaż na jeden samochód w kwocie 30 zł dla spółdzielni oraz miejsce na drugie auto jest przed posesją.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Karolina Słomska, tel. 668 13 61 45, k.slomska@perfectproeprties.pl

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.