Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 10

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

 • Powierzchnia 109 m2
 • Pokoje 4
 • Piętro 6
 • Numer oferty 280/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Żoliborz Artystyczny dwupoziomowy apartament 109m2


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/klient.dhosting.pl/nowit/perfectproperties.pl/public_html/wp-content/themes/pp/single-nieruchomosci.php on line 131
Cena: PLN

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę dwupoziomowego apartamentu o pow. 109m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na osiedlu „Żoliborz Artystyczny”. Nieruchomość o unikalnym układzie i przestronnym tarasie znajduje się na najwyższym piętrze, co gwarantuje nie tylko prywatność, ale także niesamowite widoki na okolicę. Załączone wizualizację pokazują jak można wykorzystać powierzchnie w danym mieszkaniu.

Wchodząc do apartamentu, natychmiast odczuwa się przestrzeń i komfort. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o pow. 30m2, który zachwyca swoim otwartym układem i dużymi oknami, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła (okna o wymiarach 319cm x 569cm, oraz panoramiczne okna 190cm x 180cm). W salonie znajduje się wygodna przestrzeń do wypoczynku oraz jadalnia, idealna do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a dostęp do tarasu o pow. 9m2 umożliwia cieszenie się świeżym powietrzem i pięknymi zachodami słońca. Przestronna kuchnia zapewnia idealne miejsce do przygotowywania pysznych posiłków. Na tym poziomie znajduje się również jedna z sypialni o pow. 12m2, która może służyć jako wygodne biuro lub pokój dla gości. Dodatkowo łazienka 5m2 i hol o pow. 12m2. Łącznie na 1 poziomie 60m2. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na południe i zachód. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Na drugim poziomie apartamentu znajduje się główna sypialnia, która oferuje prywatną przestrzeń do relaksu. Duże okna zapewniają piękne widoki na okolicę. Apartament ten został starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność. Także jest możliwość wydzielenia dwóch sypialni. Łączna powierzchnia antresoli – 49m2.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest fenomenalny, niczym nie przesłonięty widok z okien i tarasu. Do najbliższych zabudowań na poziomie 6 i 7 piętra jest około 180 metrów, co zapewnia niczym nie zasłonięte doświetlanie światłem dziennym. Położenie tarasu na planie osiedla sprawia również, że jest on osłonięty od spojrzeń sąsiadów. Na terenie osiedla są bardzo atrakcyjnie zorganizowane tereny zielone oraz rekreacyjne (również bezpośrednio na patio budynku).
Budynek przylega do Placu Andrzeja Wajdy, z licznymi fontannami, punktami usługowymi oraz małą architekturą. Bliskość komunikacji miejskiej zapewnia również wygodne połączenia z resztą miasta.  Komunikacją miejska do centrum zajmuje zaledwie 25min. Samochodem w godzinach szczytu do 20min. Również w odległości 10min znajdują się perony z dogodnymi połączeniem po całej Polsce.

Do mieszkania przynależą DWA miejsca postojowe w garażu po 49.000zł każde. Dodatkowo komórka lokatorska o pow. 3m2 w cenie 16.500zł. Dostęp do miejsc postojowych oraz komórki jest bardzo wygodny – tuż przy klatce schodowej z windą.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Peter Morgental, +48 668 136 144, p.morgental@perfectproperties.pl
Firma Perfect Properties Warszawa – pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC Art. 66*

Broker

Peter Morgental

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.