//

"Pracę biura nieruchomosci Perfect Properties oceniam b. dobrze ,firma wywiązała się z zawartej umowy, a pani Karolina jako jej przedstawiciel działała profesjonalnie, na każde moje pytania ,wątpliwości otrzymywałem niezwłocznie odpowiedż, dodam że robiła więcej niż powinna.Jeszcze raz dziękuję za wszystko i nie żałuję pieniędzy które zapłaciłem na usługę.Mogę polecić znajomym lub innym osobom usługi firmy Perfect Properties."


J. Urbaniak

„Zanim zwróciłam się do Perfect Properties z prośbą o pomoc, sama ustaliłam cenę sprzedaży, która jak natychmiast zauważył to agent została przeze mnie niedoszacowana. Znacznie skorzystałam finansowo na wprowadzonej korekcie ceny mieszkania.”

D. Banaszak

„Agent, prowadząc sprzedaż naszego mieszkania zajął się wszystkim w sposób rzetelny i z pełnym zaangażowaniem, aby proces sprzedaży i transakcja zakończyły się sukcesem.”

B. i Z. Nowiccy

„Nie spodziewaliśmy się, że sprzedaż domu może być aż tak skomplikowaną operacją. Jednakże profesjonalne i rzetelne podejście agenta doprowadziło do bardzo korzystnego finału sprawy.”

J i T. i K. Szymanek

„Chcielibyśmy podziękować firmie za duże zaangażowanie i doradztwo przy sprzedaży naszego domu.”

J. Cypel

„Dzięki wiedzy, umiejętnościom interpersonalnym i negocjacyjnym, apartament został sprzedany w czasie, który wspólnie z agentem założyliśmy.”

O. Thorsheim

„Mając złe doświadczenia z agencjami nieruchomości nie bardzo wierzyłem, że Perfect Properties poradzi sobie ze sprzedażą moich mieszkań. Jakież było zdziwienie rodziny gdy okazało się, że 2 transakcje zostały doprowadzone do szczęśliwego finału już po 3 miesiącach.”

M. Stankiewicz

„Mając w swoim czasie do czynienia z wieloma innymi agencjami pragniemy tym bardziej wyrazić nasze uznanie i pogratulować profesjonalizmu i pełnego rozeznania rynku nieruchomości.”

M. i J. Szargot

„Perfect Properties przeprowadziła transakcję sprzedaży naszego domu. W pierwszej fazie wystąpiły trudności, gdyż określona przez nas cena sprzedaży, w opinii brokera, przekraczała możliwości potencjalnych klientów. Po dokonaniu korekty ceny PP znalazła dla nas nabywcę oraz w sposób rzeczowy i profesjonalny przygotowała transakcję.”

B. i J. Leśkiewicz

„Broker przygotował atrakcyjną ofertę sprzedaży, pomógł wybrać wiarygodnego Kupującego i wskazał profesjonalne biuro notarialne.”

M. Sobecka

„Przy sprzedaży mojego mieszkania otrzymałam pomoc począwszy od wyceny, przygotowania do sprzedaży, wsparcie przy wizytach potencjalnych nabywców aż po pomoc przy sporządzeniu i finalizacji umowy sprzedaży.”

A. Giedryś

Kontakt

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.