//

„Do Perfect Properties skierował mnie mój doradca finansowy. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w dobre ręce; niezależnie od trudności zawsze czułam się „zaopiekowana”.”

A. Pawłowicz

„Dobra znajomość realiów rynkowych przez Pośrednika Perfect Properties pozwoliła mi zaoszczędzić dużo cennego czasu. Mogę polecić współpracę z PP osobom, które cenią czas i profesjonalizm pośrednika.”

G. Wiśniewski

„W nawiązaniu do przeprowadzonej transakcji pośrednictwa przy zakupie chciałbym podziękować za przeprowadzenie jej w terminie, poprawnie i profesjonalnie.”

S. Dziedzic

„Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości usług, profesjonalnego doradztwa, znajomości rynku, terminowości oraz przyjaznej atmosfery.”

M. Mazurek

„Na każdym etapie otrzymywaliśmy pomoc. Zadanie było nietypowe ze względu na specyficzne wymagania, oboje z żoną jesteśmy architektami. Efektem współpracy jest udany zakup domu.”

A i P. Orłowscy

„Dostosowano rytm i zakres poszukiwań z uszanowaniem mojej ograniczonej dyspozycyjności.”

E. Teresik

„Otrzymałem wsparcie w procesie zakupu od pierwszej prezentacji oferty, poprzez fazę bezpośrednich negocjacji, kompletowania i analizy dokumentów aż po finalizację transakcji.”

M. Nowacki

„Kupiliśmy swój wymarzony dom niezwykle szybko i w bardzo przyjaznej atmosferze. Dostaliśmy fachową obsługę na najwyższym poziomie. Oferta sprzedaży była przygotowana rzetelnie, a cenne uwagi agenta pozwoliły na przyspieszenie terminu realizacji transakcji.”

M i T. Łysiak

„Pomoc przedstawiciela agencji okazała się nieoceniona, gdyż wszystkie formalności dokumentacyjne i negocjacyjne zostały załatwione; kupiliśmy cudowny dom, w którym czujemy się doskonale.”

M. Stankiewicz

„Została mi przedstawiona oferta domu, który spełniał moje oczekiwania. Bardzo dobra komunikacja z moim agentem pozwoliła ma na szybkie podejmowanie odpowiednich decyzji. Na uznanie zasługuje sprawność w kompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz aktywne uczestniczenie w procesie tworzenia umowy zakupu.”

J. Simonowicz

„Bardzo dobry poziom komunikacji z moim agentem pozwolił ma na bieżąco śledzić przebieg spraw i reagować szybko na zmieniającą się sytuację. Na duże uznanie zasługuje także sprawność oraz zaangażowanie w przeprowadzaniu negocjacji i ustaleń, co zaowocowało zakupem domu.”

M. Jaskulski

„Transakcja zakupu za pośrednictwem brokera była dla nas „fajną przygodą”, tylko 3 razy spotkaliśmy się z właścicielami (2 razy u notariusza i raz podczas wydania nieruchomości).”

K. i R. Kulikowscy

Kontakt

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.