dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 164 m2
 • Pokoje 3
 • Piętro 5
 • Numer oferty 87/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Apartament 164m2 przy Łazienkach Królewskich

Cena: 2 999 999 PLN

Masz ochotę na poranny jogging, chwilę wytchnienia po pracy, a może spacer w jednym z uwielbianych przez Warszawiaków miejsc? Wszystko to możesz mieć na wyciągnięcie ręki – przy samym budynku znajduje się jedno w z wejść do Parku Łazienki Królewskie.

Kameralny, elegancki apartamentowiec położony w bardzo prestiżowej lokalizacji – w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Budynek zadbany, z całodobową recepcją i ochroną, wyposażony w wideofon, z windą i garażem podziemnym.

Przestronny i jasny apartament o powierzchni 164 m2 znajduje się na 5 piętrze – rozpościera się stąd przepiękny widok na korony starodrzewia Parku Łazienkowskiego.
Apartament składa się z hallu z garderobą; bardzo dużego, widnego salonu z kominkiem, o powierzchni ponad 50 m2, z wyjściem na balkon; w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni wraz ze spiżarnią; sypialni głównej z przynależną łazienką z wanną oraz garderobą, sypialni z przynależną łazienką z prysznicem oraz toalety dla gości.

Apartament jest częściowo klimatyzowany oraz posiada system alarmowy. Na podłodze w pokojach parkiet dębowy, w kuchni, hallu oraz łazienkach – terakota. Do mieszkania przynależy 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym.

W pobliżu mnóstwo zieleni, cicha, spokojna i bezpieczna okolica, a jednocześnie bliskość centrum miasta, co czyni nieruchomość bardzo atrakcyjną.

Kontakt i prezentacja:
604 931 734
Jarosław Hasiuk
Perfect Properties

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego*
Agencja nieruchomości Perfect Properties Warszawa pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi pośrednictwa.

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.