dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 113 m2
 • Pokoje 3
 • Piętro 1
 • Numer oferty 91/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
Dyskretny apartament w parku na Sielcach

Cena: 2 890 540 PLN

Szukasz bezpieczeństwa, dyskrecji i ciszy w parkowym otoczeniu, a jednocześnie chcesz być w sercu miasta?

Zapewni Ci to ten elegancki, niezwykle prestiżowy apartamentowiec Villa Monaco położony w sercu Mokotowa. Od zgiełku miasta kameralną nieruchomość oddziela zieleń. Enklawa ciszy i spokoju za sprawą parku i roślinności otaczającej budynek, a jednocześnie bliskość centrum miasta czyni tę lokalizację idealną nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa 3-etapowa ochrona.

Przestronny i jasny 3-pokojowy apartament o powierzchni 116 m2 znajduje się na 1 piętrze. Atutem mieszkania jest bardzo duży taras – 34 m2 oraz widok na korony drzew Parku Sieleckiego.

Przestronny, dobrze doświetlony salon z wyjściem na obszerny taras usytuowany jest od strony południowo-zachodniej, zatem zapewni miłe popołudnia o każdej porze roku. Jest on e elegancji sposób częściowo otwarty na w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnię, wyodrębniono również jadalnię z wygodnym stołem. Głowna sypialnia z porte-fenetre z widokiem na park, ma własną wygodną łazienkę z wanną oraz prysznicem. Druga sypialnia również ma okno skierowane na park. Podłoga w pokojach została wykonana z klepki z drewna egzotycznego merbau, w kuchni z gresu, w łazienkach – terakoty.

Do dyspozycji mieszkańców budynku jest basen, sauna, siłownia, klub, miejsce na rowery, które w tej lokalizacji bardzo się przydają. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Oaza spokoju i niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem czyni tę nieruchomość wyjątkową. Odpowiednia dla osób wymagających najwyższego standardu, ceniących komfort, unikatowość, spokój, a także doskonałą komunikację.

Zapraszam na prezentację oferty. Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053 e-mail: m.szymanska@perfectproperties.pl

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego*
Agencja nieruchomości Perfect Properties Warszawa pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.