dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 280 m2
 • Powierzchnia działki 367 m2
 • Pokoje 6
 • Numer oferty 208/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
0% PROWIZJI, Skarpa Ursynów, METRO

Cena: 3 250 000 PLN

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI AGENCJI !!!

Zapraszam do zakupu wyjątkowego bliźniaka o powierzchni 280m2 na Ursynowie/Wilanowie, położonego przy lesie. Budynek w stanie deweloperskim z założoną księgą wieczystą składa się z trzech kondygnacji.

Na parterze znajduje się przestronny salon (z możliwością instalacji kominka) połączony z jadalnią, oferujący widok na urokliwy ogród od strony południowej. Jasna kuchnia z narożnymi oknami sprawia, że jest dobrze doświetlona. Dodatkowo na tym poziomie znajdziemy hol, łazienkę, sień oraz garaż w bryle budynku.

Na piętrze zlokalizowana jest sypialnia master z prywatną łazienką i garderobą, z możliwością wyjścia na taras od strony południowo-zachodniej. Dwa dodatkowe pokoje oraz łazienka oferują komfort mieszkania. Na poddaszu istnieje możliwość własnej aranżacji przestrzeni o powierzchni 40m2, co zwiększy powierzchnię użytkową.

Budynek został wybudowany z użyciem wysokiej jakości materiałów, takich jak drewniane trzyszybowe okna czy dodatkowe ocieplenie ścian. Ogrzewanie podłogowe na parterze i w garażu, brama garażowa elektryczna, inteligentny monitoring to elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo.

Nieruchomość dysponuje przestronnym ogrodem o powierzchni 230m2, tworzącym przyjemne otoczenie. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do Fortu Służew z liczby restauracjami, sklepów (Lidl, Żabka, Biedronka), uczelni SGGW, szkół, anglojęzycznego przedszkola oraz innych atrakcji rekreacyjnych, takich jak korty tenisowe, siłownie i basen. Bliskość zalesionych terenów rekreacyjnych (50m od budynku) zachęca do aktywnego trybu życia i kontaktu z naturą.

Dodatkowym atutem jest szybki dostęp do centrum miasta zarówno samochodem (15 minut) jak i komunikacją miejską (30 minut). Oferowana nieruchomość stanowi doskonałe połączenie spokoju, elegancji oraz możliwości dostosowania wnętrza do własnych potrzeb. Budynek jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłym właścicielom swobodę wykończenia według własnych preferencji. Unikalna oferta dla tych, którzy pragną łączyć komfort z bliskością natury i aktywnym trybem życia.

KONTAKT I OGLĄDANIE:
 Peter Morgental 668 136 144, p.morgental@perfectproperties.pl
*Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.*

Broker

Peter Morgental

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.