dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 345 m2
 • Powierzchnia działki 454 m2
 • Pokoje 7
 • Numer oferty 234/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Intymny bliźniak, Metro, ogród 200m2

Cena: 6 490 000 PLN

Przedstawiam wyjątkową nieruchomość na Mokotowie, stanowiącą prawdziwą perłę z prywatnym ogrodem i urokliwym domkiem gościnnym. Bliźniak, schowany od zgiełku ulic, oferuje nie tylko spokój, ale także bliskość do stacji metra M1 (350m). Zbudowany w 1989 roku, przeszedł gruntowny remont, prezentując teraz elegancję w stylu śródziemnomorskim o pow. 280m2 (cztery kondygnacje).

Wnętrze nieruchomości emanuje przestronnością, zwłaszcza na pierwszym piętrze, które zostało rozbudowane przez obecnych właścicieli, łącząc część dzienną z otwartą przestrzenią. Salon o powierzchni 42,5m2 z widokiem na zieleń i wyjściem na taras tworzy idealną przestrzeń relaksacyjną. Wszystkie pomieszczenia zdobi drewniana klepka; na poddaszu skosy.

Dom pełen jest dużych okien, które skutecznie rozświetlają wnętrze, a taras otoczony drzewami zapewnia prywatność. Ogrzewanie podłogowe na parterze i w garażu, system alarmowy, rolety okienne i wideo domofon to elementy podnoszące komfort mieszkania.

Dopełnieniem nieruchomości jest dom gościnny (65m2) z tyłu ogrodu, idealny do zamieszkania lub wykorzystania jako miejsce do pracy. Dodatkowo, istnieje opcja wynajmu tego obiektu, dzięki osobnym podlicznikom na gaz, prąd i wodę.

Rozkład pomieszczeń obejmuje strefę gościnną oraz prywatną, z sypialniami i łazienkami na różnych poziomach. Lokalizacja na dolnym Mokotowie zapewnia doskonały dostęp do metra, autobusów, szkół, przedszkoli oraz restauracji. Lotnisko Chopina jest zaledwie 10 minut samochodem, a dojazd do centrum zajmuje 20 minut w godzinach szczytu.

To idealna oferta dla dużej rodziny ceniącej wygodę, prywatność, kontakt z naturą i łatwy dostęp do różnych części Warszawy. Garaż jednostanowiskowy z automatyczną bramą i szafami w zabudowie umożliwia przechowywanie bez bałaganu. Ta nieruchomość to harmonijne połączenie komfortu, elegancji i funkcjonalności.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Peter Morgental, tel 668 136 144, p.morgental@perfectproperties.pl
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.

Broker

Peter Morgental

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.