dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 760 m2
 • Powierzchnia działki 670 m2
 • Pokoje 9
 • Numer oferty 247/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Nowoczesna willa miejska na Górnym Mokotowie

Cena: 17 600 000 PLN

Nowoczesna, imponująco zaprojektowana willa o ponadczasowej, postmodernistycznej architekturze, wybudowana w 2017r., położona pośród willowej zabudowy Górnego Mokotowa, w promieniu 500m od rezydencji ambasadora USA.
Idealna dla kilkupokoleniowej rodziny lub jako rezydencja dla dyplomaty, któremu zdarza się organizować recepcje dla kilkudziesięciu gości..
Rezydencja rozłożona na czterech kondygnacjach: wszystkie skomunikowane przeszkloną windą osobową oraz świetnie doświetloną klatką schodową.
Utrzymana w stanie idealnym – bez śladów użytkowania.

Parter (155m), zdominowany ogromną ilością naturalnego światła to prawie w całości otwarta przestrzeń z wyraziście wydzielonymi funkcjami. Z jasnego hallu wejściowego przechodzimy do kuchni (26m) ze spiżarnią i do aneksu jadalnego będącego jednocześnie częścią obszernego, ponad 70 metrowego living roomu, zalanego światłem wpadającym poprzez przeszkloną ścianę z intymnie zaprojektowanego ogrodu. Z salonu i aneksu stołowego płynnie przechodzimy na zachodni, zadaszony, 25 metrowy taras z zejściem do ogrodu. Kondygnację tę dopełniają kameralny gabinet (14m), gościnne WC ze ścianą z cegły pochodzącej z przedwojennego budynku – poprzednika tej willi oraz surowa w odbiorze klatka schodowa do poziomu przyziemia jak i na pierwsze piętro.

Piętro (170m) to domena prywatności. Duża jego część została wydzielona na potrzeby master suite: sypialni państwa domu (24m) z pokojem kąpielowym en suite (16m) oraz przestronną garderobą (15m). Poza tym na piętrze są jeszcze trzy sypialnie – każda z prywatną łazienką i garderobą.

Najwyższa kondygnacja (120m), zalana masą naturalnego światła, to oddzielne studio-apartament z salonem z aneksem kuchennym (59m), sypialnią (38m), łazienką oraz sauną. Całości dopełniają dwa tarasy: wschodni (14 metrów) idealny na poranną kawę oraz zachodni (30 metrów) z ekspozycją na soczyście zieloną ścianę roślinności.

Poziom przyziemia (170m) to 'lotniskowej’ powierzchni garaż (112 m2) mogący pomieścić sześć aut różnej wielkości, duże pomieszczenie gospodarcze (31 m2), pomieszczenie techniczne, winda oraz wygodna klatka schodowa wyprowadzająca na poziom parteru.

Do wykończenia wnętrz użyto luksusowych materiałów dbając jednocześnie o to aby nie 'przesłodzić’ całego obrazu. Dzięki dbałości o zachowanie balansu pomiędzy 'formą i treścią’ właścicielom udało się uzyskać znakomity efekt w postaci bezpretensjonalnej lekkości i 'nieprzeładowania’, wzmocniony poczuciem intymnej prywatności. Wnętrza willi są idealną sferą sprzyjającą wyciszeniu i relaksacji po znojnym, 'zaganianym’ dniu pracy.

Świetna lokalizacja tak pod względem komunikacyjnym jak i pod kątem terenów rekreacyjnych Skarpy Mokotowskiej, które rozciągają się od Parku Królikarnia aż do Parku Agrykola. Dogodny i szybki dojazd samochodem lub komunikacją miejską do Centrum, międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Te i inne zalety położenia willi sprawiają, że oferta ta spełnia rygorystyczne wymogi klasycznego sloganu: „Location, location, location.”

Kontakt: Jarosław Hasiuk (licencja 2451), CCIM, tel: 604-931-734, e-mail: j.hasiuk@perfectproperties.pl.

*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi pośrednictwa.

Licensed broker CCIM

Jarosław Hasiuk

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.