dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 74 m2
 • Pokoje 2
 • Piętro 3
 • Numer oferty 105/7334/OMS
 • PLAN
 • FILM
mieszkanie z tarasem, przy parku

Cena: 1 073 000 PLN

Chcesz uniknąć szukania ekipy budowlanej i od razu wprowadzić się do całkowicie nowego mieszkania? To znakomita oferta dla Ciebie, wystarczy przywieźć swoje meble i możesz zamieszkać w sercu Mokotowa.
Gotowy do wprowadzenia apartament, nowy, dotychczas niezamieszkany, w prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym budynku w pobliżu parku Morskie Oko. Mieszkanie z dwoma dużymi oknami prowadzącymi na balkon o powierzchni 8,6 m 2 (wyjście z salonu i z sypialni). Mieszkanie jednostronne, zorientowane na wschód, na sąsiedni budynek. Wysokość pomieszczeń 2,95 m zwiększa poczucie przestronności mieszkania. Mieszkanie z centralną klimatyzacją, systemem sterowania ogrzewaniem, videodomofonem.
Salon połączony z aneksem kuchennym, w wyjściem na balkon, z salonu wejście wydzielonej części, która może stanowić jadalnię, gabinet lub miejsce na gościnną sypialnię, dzięki czemu salon może zostać powiększony o dodatkową powierzchnię. Sypialnia z dużym, potrójnym oknem balkonowym.
Łazienka z dużą kabiną prysznicową, umywalką, toaletą i bidetem, wyłożona płytami imitującymi marmur, markowe krany, duże lustro.
Odrębna toaleta, w której znajduje się miejsce na pralkę i suszarkę lub powierzchnię do przechowywania.
W przedpokoju miejsce na dużą garderobę, duże miejsce na szafy przewidziano także w korytarzu przy sypialni.
Elegancka stylizacja, stiuki i drzwi według najnowszych trendów glamour. Ogromne fazowane, kryształowe lustro w hallu nadaje niepowtarzalnego charakteru temu wnętrzu.

Ekskluzywny, kameralny apartamentowiec z 2016 r., fasada kaskadowa od 4 do 7 poziomów. Dostępne wszelkie udogodnienia Smart Home, recepcja, ochrona, monitoring, videodomofon, centralna klimatyzacja z możliwością indywidualnego sterowania systemem ogrzewania mieszkania. Okna aluminiowe z zewnętrznymi roletami przeciwsłonecznymi firmy Schuco.
Lokal położony na trzecim piętrze, na którym znajduje się tylko pięć mieszkań. Lokalizacja w sercu Górnego Mokotowa, w obrębie ulic Belwederska, Dolna, Puławska, Belgijska, w pobliżu Parku Promenada i Morskie Oko, pozwala cieszyć się wszelkimi zaletami centrum miasta, zapewniając równocześnie komfort ciszy, zieleni i pobliskich terenów rekreacyjnych.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym, na poziomie -2, płatne dodatkowo po 45.000 zł za każde oraz komórka lokatorska.

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.