dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 120 m2
 • Powierzchnia działki 300 m2
 • Pokoje 5
 • Numer oferty 216/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Urokliwy Dom w Doskonałej Lokalizacji

Cena: 2 550 000 PLN

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję sprzedaży pięknego domu w zabudowie bliźniaczej oferowanego przez Perfect Properties. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałej lokalizacji w Sadybie, zaledwie kilka kroków od urokliwego jeziorka Czerniakowskiego. Ten uroczy budynek z lat pięćdziesiątych przeszedł kompleksowy remont oraz rozbudowę w 2015 roku, co czyni go gotowym do przyjęcia nowego właściciela.

Oferujemy Państwu nieruchomość o imponującej powierzchni 120m², położoną w spokojnej okolicy, tuż obok urokliwego skweru Ormiańskiego, Jeziorka Czerniakowskiego, szkoły podstawowej, liceum, przedszkola oraz renomowanego centrum handlowego Sadyba Best Mall. To doskonałe miejsce dla osób pragnących cieszyć się spokojem i relaksem, zachowując jednocześnie bliskość do centrum miasta.

Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się przestronna, w pełni wyposażona kuchnia z urokliwym widokiem na ogród, nowoczesna łazienka z elegancką kabiną prysznicową, oddzielna toaleta, dwa ustawne pokoje oraz salon z przeszkleniem na dwie strony, otwierający się na malowniczy ogród o powierzchni ponad 200 m². Ten wspaniały ogród to oaza spokoju, idealne miejsce do relaksu i wypoczynku, gdzie można delektować się zielenią i słonecznymi dniami.

Budynek jest skomunikowany z miejską siecią ciepłowniczą, gwarantującą komfortowe i oszczędne ogrzewanie w chłodniejszych dniach. Ten urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej stanowi doskonałe miejsce dla rodziny 2+1 lub pary, które poszukują spokojnego otoczenia z jednoczesną bliskością do miasta. To również doskonały wybór dla osób, które cenią urodę otaczającej przyrody i terenów zielonych.

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT I OGLĄDANIE: Kacper Szafran tel 600 901 060, k.szafran@perfectproperties.pl

Broker

Kacper Szafran

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002







  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.