dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

 • Powierzchnia 280 m2
 • Powierzchnia działki 980 m2
 • Pokoje 6
 • Numer oferty 233/7334/ODS
 • PLAN
 • FILM
Zadbany dom kilka minut od centrum Konstancina

Cena: 2 870 000 PLN

Wolnostojący dom położony na zamkniętym, zielonym osiedlu w  otulinie Parku Chojnowskiego,  7 minut od Centrum Konstancina- Jeziorna.
Zaletą domu jest jego położenie na kameralnym, bardzo zadbanym i zielonym osiedlu z własnym dostępem do lasu i rzeki. Na terenie nie zabraknie miejsca rozrywki dla dzieci ( plac zabaw) i dorosłych ( boisko do gry, miejsce na grilla).
Nieruchomość to dom w ponadczasowej  bryle z  zadbanym ogrodem od strony południowo-zachodniej i garażem na dwa auta. Budynek ma liczne udogodnienia jak klimatyzacja, filtry do zmiękczania wody, kontrolowany dostęp tzw: smart house, cała nieruchomości jest monitorowana. Do wykończenia domu użyto najlepszych materiałów: kamień, drewniana podłoga, ponadstandardowa  wysokość drzwi robionych na zamówienie.

Na parterze mieści się duża, otwarta kuchnia  połączona z jadalnią, która płynnie przechodzi w słoneczny salon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, gdzie w ciepłe, letnie dni na zacienionym tarasie można napić się porannej kawy. W salonie znajdziemy też kominek na drewno, który umili zimowe wieczory. Na poziomie parteru znajduje się też gościnna toaleta.
Piętro to królestwo domowników: dwie sypialnie jedna dziecinna z wyjściem na balkon druga aktualnie pełni funkcję gabinetu. Obie sypialnie są  doświetlone narożnymi oknami. Obok sypialni znajduje się duża rodzinna łazienka z wanną i prysznicem. Na piętrze znajdziemy  master’s bedroom z wygodną garderobą w zabudowie oraz  pokojem kąpielowym. 

Na poddaszu mamy zaaranżowany dodatkowy pokój i toaletę.

Prezentowany dom położony jest na ekskluzywnym osiedlu Rezydencja Chojnów, z dala od zgiełku dużego miasta lecz z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy.  W  pobliskim Konstancinie mamy wszystkie udogodnienia miasta jak szkoły, kawiarnie, sklepy.
Serdecznie zapraszam na prezentacje.
*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej art. 66 Kodeksu Cywilnego*
Firma Perfect Properties, pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT I OGLĄDANIE: Karolina Słomska tel 668 13 61 45

Licensed broker

Karolina Słomska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002  Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

  -Przygotowania i przedstawienia oferty

  -Zawarcia i realizacji umowy

  -Sprzedaży produktów i usług

  -Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
  Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
  Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

  Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.