Domy Konstancin

Konstancin wyróżnia się na tle innych podwarszawskich miejscowości. Bliskość przyrody, malownicze tereny, złoża solanki nadają uzdrowiskowy charakter tej miejscowości.

Decydując się na inwestycję w zakup nieruchomości, oprócz jej ceny, zwracamy uwagę na sąsiedztwo, bezpieczeństwo, dostęp do podstawowych punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz komunikację. Są to czynniki, które często przesądzają o tym, jak będzie wyglądał nasz dom. Konstancin spełnia wszystkie warunki idealnej lokalizacji.

Początki Konstancina, wiążą się z założeniem przez hrabiów Witolda Skórzewskiego i Władysława Mielżyckiego miejscowości letniskowej, którą nazywano Konstancją. Szybko zyskała ona popularność wśród polityków, przedsiębiorców i artystów. Wtedy też wzdłuż głównych ulic, zaczęły powstawać luksusowe rezydencje.

Do dnia dzisiejszego, miasto zachowało rezydencjonalny charakter, którego kwintesencję stanowi zabudowa willowa z początku XX wieku. Jednak nie oznacza to, że Konstancin się nie rozwija się – w ciągu ostatnich lat postało tutaj wiele nowych nieruchomości, które spełniają oczekiwania wymagających klientów, szukających spokojnej i bogatej kulturowo lokalizacji – idealnej na nowe domy jednorodzinne.

Konstancin – powstały w wyniku połączenia kilku mniejszych miejscowości, jest połączeniem wielu odmiennych koncepcji urbanistycznych z różnych okresów w historii. Dzięki takiej różnorodności nieruchomości wielu klientów znajdzie tutaj swój wymarzony dom. Konstancin to miejsce warte poznania.

Media społecznościowe
Aktualne oferty
Działka na Sadybie
Mieszkanie w kamienicy z windą. Cisza, METRO!
Mieszkanie z widokiem na Park. Metro!