Domy Konstancin

Konstancin wyróżnia się na tle innych podwarszawskich miejscowości. Bliskość przyrody, malownicze tereny, złoża solanki nadają uzdrowiskowy charakter tej miejscowości.

Decydując się na inwestycję w zakup nieruchomości, oprócz jej ceny, zwracamy uwagę na sąsiedztwo, bezpieczeństwo, dostęp do podstawowych punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz komunikację. Są to czynniki, które często przesądzają o tym, jak będzie wyglądał nasz dom. Konstancin spełnia wszystkie warunki idealnej lokalizacji.

Początki Konstancina, wiążą się z założeniem przez hrabiów Witolda Skórzewskiego i Władysława Mielżyckiego miejscowości letniskowej, którą nazywano Konstancją. Szybko zyskała ona popularność wśród polityków, przedsiębiorców i artystów. Wtedy też wzdłuż głównych ulic, zaczęły powstawać luksusowe rezydencje.

Do dnia dzisiejszego, miasto zachowało rezydencjonalny charakter, którego kwintesencję stanowi zabudowa willowa z początku XX wieku. Jednak nie oznacza to, że Konstancin się nie rozwija się – w ciągu ostatnich lat postało tutaj wiele nowych nieruchomości, które spełniają oczekiwania wymagających klientów, szukających spokojnej i bogatej kulturowo lokalizacji – idealnej na nowe domy jednorodzinne.

Konstancin – powstały w wyniku połączenia kilku mniejszych miejscowości, jest połączeniem wielu odmiennych koncepcji urbanistycznych z różnych okresów w historii. Dzięki takiej różnorodności nieruchomości wielu klientów znajdzie tutaj swój wymarzony dom. Konstancin to miejsce warte poznania.

Media społecznościowe
Aktualne oferty
Trzy pokoje Metro Szwedzka Koneser
Nowy bliźniak niska zabudowa
Atrakcyjny Grunt inwestycyjny Warszawa Wał Miedz.