Domy Sadyba

Sadyba – nazwa pochodzi od utworzonej w 1923 roku spółdzielni oficerskiej, która wybudowała na tych terenach domy dla oficerów.

W pobliżu, również w latach dwudziestych, powstało osiedle willowe Miasto Ogród Czerniaków, dla wysokiej kadry urzędniczej. Wzorowane było na angielskich miastach-ogrodach. Dzisiaj nazwę Sadyba stosuje się zamiennie dla obydwu miejsc.

Sadyba jest spokojna i przyjazna zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom szukającym wytchnienia po ciężkim dniu pracy, zatem to idealne miejsce, aby znaleźć tutaj wymarzony dom.

Sadyba, swoją wyjątkowość zawdzięcza przestrzeni publicznej oraz architekturze, co sprawia, że jest ulubioną częścią dzielnicy mieszkańców Mokotowa.
Jednym z powodów niesłabnącej popularności okolicy jest fakt, iż Mokotów jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji są także tereny zielone, parki a także zbiorniki wodne oraz ścieżki rowerowe, dzięki czemu to świetne miejsce na spacer.

Niezwykle istotną kwestią, na którą zwracają uwagę Klienci, jest bezpieczeństwo. Sadyba jest oazą spokoju wewnątrz tętniącego życiem miasta. Z tego względu połączenie dom i Sadyba jest optymalne.

Media społecznościowe
Aktualne oferty
Działka na Sadybie
Mieszkanie w kamienicy z windą. Cisza, METRO!
Mieszkanie z widokiem na Park. Metro!