Domy Ursynów

Najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy to Ursynów.

W XVIII wieku, na tych terenach powstał zespół pałacowy, który ostatecznie kupił Julian Ursyn Niemcewicz, dzięki któremu dzielnica zyskała swoją nazwę.

Budownictwo Ursynowa z każdym rokiem staje się coraz bardziej różnorodne i dzisiaj nie jest trudno znaleźć tutaj wygodny apartament czy dom. Ursynów zaskakuje ilością pięknych i zadbanych parków, skwerów i atrakcji sprzyjających spędzaniu czasu na wolnym powietrzu.

Las Kabacki, największy rezerwat przyrody w województwie mazowieckim, to wspaniałe miejsce dla ludzi kochających sport i aktywny wypoczynek. Na terenie dzielnicy mieści się także Ogród Polskiej Akademii Nauk oraz Park przy Bażantarni –wyposażony w wiele nowoczesnych udogodnień oraz placów zabaw, alejek spacerowych i skateparków.

W ostatnich latach powstało tu wiele centrów handlowych, rozrywkowych oraz szkół i uczelni, dzięki czemu mieszkańcy mają tu wszystko „pod ręką”. Wielu przyjezdnych również zauważyło kompleksowy charakter dzielnicy, przenosząc się tu z zatłoczonych części Warszawy i inwestując w swój dom. Ursynów może się pochwalić nowoczesnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, łącznie ze świetnie działającym metrem. Funkcjonalne mieszkania, nowoczesne domy i błyskawiczny dojazd do centrum to właśnie Ursynów.

Media społecznościowe
Aktualne oferty
Działka na Sadybie
Mieszkanie w kamienicy z windą. Cisza, METRO!
Mieszkanie z widokiem na Park. Metro!