Domy Wilanów

Wilanów to jedna z najstarszych części Warszawy, która niegdyś nosiła nazwę Milanów lub Milanowo.
Już w Średniowieczu pojawiają się pierwsze zapiski o Milanowie. Na tych terenach Jan III Sobieski postanowił wybudować swoją rezydencję, która ukończona została pod koniec XVII wieku. Rozbudowywana przez kolejne lata stała się dumą i wizytówką Wilanowa.

Dzisiaj Wilanów jest atrakcyjną dzielnicą zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych. Nasza agencja dostrzega potencjał tej części Warszaway oferując niepowtarzalne nieruchomości o wyjątkowym klimacie. Dla wielu osób to idealne miejsce na wymarzony dom.

Wilanów łączy w sobie uroki życia w wielkim mieście i kontakt z naturą – dlatego jest to wspaniała lokalizacja na najpiękniejsze domy.

Dzielnica Wilanów może pochwalić się przyjazną infrastrukturą – bliskość wielu ośrodków użyteczności publicznej i punktów usługowych przyciąga zarówno ludzi młodych, jak i rodziny z dziećmi, które doceniają jej niebanalny charakter i pragną tutaj kupić bądź wynająć dom. Wilanów to bardzo ciekawa lokalizacja, przyjazna aktywnemu wypoczynkowi, pełna atrakcji dla całych rodzin oraz wszystkich osób doceniających ciszę i kontakt z przyrodą.

Dzięki wyjątkowym ofertom nieruchomości, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Własny dom w dzielnicy Wilanów pozwoli pogodzić pragnienie życia w wielkim mieście, z dostępem do wszystkich jego wygód, z możliwością odpoczynku w malowniczej okolicy pełnej atrakcji oraz pięknych rezydencji.

Media społecznościowe
Aktualne oferty
Działka na Sadybie
Mieszkanie w kamienicy z windą. Cisza, METRO!
Mieszkanie z widokiem na Park. Metro!