dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

  • Powierzchnia 120 m2
  • Pokoje 3
  • Piętro 1
  • Numer oferty 152/7334/OMS
  • PLAN
  • FILM
Apartament na Powiślu z widokiem na park.

Cena: 3 588 000 PLN

Powiśle, Park Rydza Śmigłego, Centrum Warszawy – Plac Trzech Krzyży – to wszystko będzie się znajdować w odległości spaceru od apartamentu.
Trzypokojowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze budynku znajdującego w parku Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego (przed oknem ławeczka J. Nowaka-Jeziorańskiego).
Ogromny salon z aneksem kuchennym i jadalnią dla dużej rodziny i przyjaciół jest doświetlony oknem na całej szerokości ściany. A za oknem widok na korony drzew i zielony park! Ekspozycja północna, zatem salon będzie miłym miejsce do odpoczynku nawet w upalne letnie dni. Aneks kuchenny jest w pełni urządzony i wyposażony w nowy sprzęt agd. Duża strefa wypoczynkowa pozwala zaplanować największe nawet kanapy i narożniki oraz kino domowe.
Główna sypialnia oddzielona rozsuwanymi drzwiami skrywa duże, bardzo pojemne szafy garderobiane w stałej zabudowie. Porte-fenetre prowadzą na piękny, skierowany na południowy-wschód taras, na którym zmieści się stolik śniadaniowy i leżak do opalania. Taras położony jest nad zacisznym podwórkiem, z widokiem na pięknie odnowioną kamieniczkę.
Wprost z sypialni wchodzimy do dużej łazienki z oknem, w której zmieściła się wanna i kabina prysznicowa, a jej wystrój sprawia, że poczujesz się jak w eleganckim spa.
Druga sypialnia z ogromnym oknem skierowanym na park będzie azylem spokoju. Obok niej znajduje się druga łazienka z kabina prysznicową. W hallu niewielkie pomieszczenie na pralkę i domowe utensylia.
Apartament o wysokości 2,78, domofon, ochrona, recepcja przy wejściu do klatki schodowej, nowoczesne windy wprost do garażu. Na piętrze tylko trzy mieszkania.
Budynek został wybudowany w 2003 roku przez renomowanego dewelopera DEMBUD. Utrzymany jest w bardzo dobrym stanie, windy wymieniono na nowoczesne, bezszelestne, parking podziemny z wyjazdem prosto na ulicę Czerniakowską.
Mieszkanie idealne dla osób, które pragną odpoczywać w ciszy i spokoju, a jednocześnie korzystać z dostępnych w Warszawie atrakcji. Możliwość wyjścia z budynku prosto do parku, jest bezsprzecznie atutem tej nieruchomości, kilkaset metrów dalej znajdziemy się już nad Wisłą i możemy korzystać z wszelkich atrakcji i rozrywek znajdujących się nad brzegiem rzeki. Powiśle to obecnie najmodniejsza, zielona i nowoczesna dzielnica Warszawy, pełna urokliwych restauracji i klubów, mieszkanie w tej dzielnicy to doskonałe połączenie pozostania w centrum stolicy, a jednocześnie ciszy i dużych terenów rekreacyjnych.
Nieopodal urokliwe uliczki Rozbrat i Śniegockiej z pięknymi kamieniczkami, Skate Park Jutrzenka, park prowadzący do Placu Trzech Krzyży z malowniczymi schodami i fontannami.
W sąsiedztwie szkoły podstawowe, przedszkola, renomowane Liceum im. S. Batorego, Uniwersytet Warszawski. W pobliżu znajdziemy sklepy spożywcze, rzemieślniczą piekarnię, aptekę, przystanek autobusowy.
Dostępne jest miejsce w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 70.000 zł.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC.
Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi.
KONTAKT i OGLĄDANIE: Joanna Trawczyńska j.trawczynska@perfectproperties.pl tel: 600 901 060

Broker

Joanna Trawczyńska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.