dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

  • Powierzchnia 85 m2
  • Pokoje 3
  • Piętro 5
  • Numer oferty 148/7334/OMS
  • PLAN
  • FILM
Czerniaków 3 pokoje z tarasem, blisko Łazienek

Cena: 1 200 000 PLN

Lubisz spacery po Łazienkach Królewskich o każdej porze roku? Chciałbyś odwiedzać ogródek jordanowski przy ul. Podchorążych?

Ten apartament pozwoli Wam korzystać z dogodnej lokalizacji w centrum miasta, a jednocześnie mieć piękny taras i park w zasięgu 10 minut spaceru (850 m – sprawdź na załączonej mapce!)
Mieszkanie ma duży salon z tarasem, osobną kuchnię, dwie sypialnie, dwie łazienki i garderobę, co pozwoli na bardzo wygodne funkcjonowanie.

Apartament znajduje się na ostatnim, piątym piętrze budynku znajdującego się w drugiej linii zabudowy. Jest to kameralny apartamentowiec, w którym jest jedynie 30 mieszkań, 4 lokale użytkowe (medycyna) i garaż podziemny. Został wybudowany w 2007 r. przez renomowaną warszawską spółdzielnię Dembud, która administruje budynkiem.

Salon ma duże okna skierowane na wychodzący na wschód taras, od strony ulicy Czerniakowskiej, malowniczego kościoła Św. Stefana i Liceum Sióstr Nazaretanek.

Większa z sypialni posiada podwójne drzwi balkonowe również wiodące na taras. Pozostała część mieszkania ma okna skierowane na zachód, w kierunku Łazienek Królewskich. Druga z sypialni ma spory balkon, przylega do niej garderoba i duża łazienka z wanną. Atutem mieszkania jest osobna kuchnia o powierzchni 9 m2, w której zmieści się stół śniadaniowy, a także druga łazienka z prysznicem, która rozładuje poranną kolejkę ;). Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym, piętrze oraz posiada duże drewniane okna, co sprawia że do wnętrza wpada dużo naturalnego światła.

Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 70 000 zł.

W okolicy znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia: Łazienki Królewski, Park Agrykola, trasy rowerowe nad Wisłą, Jeziorko Czerniakowskie, sklepy spożywcze, przystanki autobusowe, renomowane szkoły państwowe i prywatne, w tym międzynarodowe.

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC. Agencja nieruchomości Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi. KONTAKT i OGLĄDANIE: Karolina Słomska tel 668 13 61 45

Broker

Małgorzata Szymańska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.