sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

sprzedane

  • Powierzchnia 90 m2
  • Pokoje 3
  • Piętro 6
  • Numer oferty 142/7334/OMS
  • PLAN
  • FILM
Stara Praga, modern look 3 pokoje

Cena: PLN

Stara Praga, apartamentowiec, gotowe do wprowadzenia, urządzone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 89,80 m2 na 6 piętrze w siedmiopiętrowym budynku.
Do mieszkania przynależy loggia i miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Przestronny salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie. Dwie łazienki: jedna – z wanną, pralko-suszarką, wc i umywalką oraz druga – z prysznicem, umywalką i wc.
Mieszkanie klimatyzowane.
W łatwy sposób można utworzyć jeszcze jeden pokój, jeśli byłaby taka potrzeba.
Mieszkanie znajduje się w ekskluzywnym budynku z 2004 r. Zamknięte, monitorowane osiedle z ochroną. Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów (marmur oraz trawertyn na klatkach, klinkier na elewacji). Zielony dziedziniec.
Wokół pełna infrastruktura – place zabaw, szkoła, przedszkole, sklepy, parki, galerie handlowe i cała niezbędna infrastruktura usługowo-handlowa, Nowe Bulwary nad Wisłą, Zoo, Zamek oraz Starówka, Parki (Park Praski, Ścieżka nad Wisła), w pobliżu renomowane liceum Władysława IV.
Stacja Metra (3 min. spacerem) i galeria Wileńska (1 min.). W pobliżu wiele przystanków autobusowych oraz tramwajowych. (2 min. spacerem)
Mieszkanie jest dwustronne(okna na północny – zachód i południowy – wschód), wykonane z wysokiej jakości materiałów (drewniana podłoga, włoskie płytki) oraz zaprojektowane przez projektanta wnętrz.
Mieszkanie świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Wyposażenie stałe wchodzi w cenę mieszkania. Meble ruchome do uzgodnienia.
Pełna własność z księgą wieczystą.
Miejsce parkingowe dodatkowo płatne 40.000 zł.

Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art.66 KC. Agencja nieruchomości Warszawa – Perfect Properties pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi. Informacji udzieli: Małgorzata Szymańska tel. 600 901 053, e-mail: m.szymanska@perfectproperties.pl

Broker

Małgorzata Szymańska

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.