dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

dostępne

  • Powierzchnia 226 m2
  • Powierzchnia działki 900 m2
  • Pokoje 6
  • Numer oferty 131/7334/ODS
  • PLAN
  • FILM
Wolnostojacy dom w centrum Falenicy

Cena: 1 490 000 PLN

Uroczy wolnostojący dom z pięknym ogrodem i starodrzew w Falenicy jest idealnym miejscem dla osób marzących o własnym domu z ogródkiem w
przystępnej cenie i dobrej lokalizacji.
Dom został wybudowany na początku lat dziewięćdziesiątych. Widać, że materiały z jakich został wykonany są solidne i wysokiej jakości gdzie do dnia dzisiejszego są zachowane w bardzo dobrym stanie. Dzięki pracy właścicieli i wyjątkowej dbałości o szczegóły dom jest w doskonałym stanie. Duża działka jest idealnym ogrodem pod względem utrzymania i miejscem do wypoczynku. Przepiękne świerki wzdłuż płotu idealnie odgradzają nas od sąsiedztwa a stare drzewa dodają wyjątkowego klimatu.
Powierzchnia domu to ponad 200m2. Na parterze znajdziemy  kuchnię z jadalnią, salonem z wyjściem na taras do ogrodu i toaleta dla gości. Na półpiętrze znajduje się pokój gościnny/gabinet oraz łazienką przerobioną na pomieszczenie gospodarcze. Pokój ten może być  idealną alternatywą jako pokój gościnny a osobna łazienka dużym komfortem dla gości. Pierwsze piętro to
trzy sypialnie, łazienka i pomieszczenie otwarte. Za domem po stronie garażu znajduje się osobny budynek gospodarczy i garaż. Pomieszczenia te po przebudowie idealnie mogą spełniać rolę lokalu usługowego, biura bądź pomieszczenia do realizacji swoich pasji.
Standard
Całość domu to lata osiemdziesiąte, boazeria, parkiety,
drewniane okna. W salonie znajduje się kominek, który zimą idealnie dogrzewa
cały dom i dodaje wyjątkowego klimatu.
Lokalizacja
Położenie domu jest jego bardzo dużym atutem. Znajduje się blisko centrum Falenicy na osiedlu domków jednorodzinnych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się bazar, na którym dostaniemy dosłownie wszystko. Do stacji kolejowej jest 6 minut piechotą. Oprócz genialnej lokalizacji  nieruchomość jest w  cichym i przyjemnym miejscu, idealnym dla rodziny.
*Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC*
Kontakt i oglądanie: Dorota Wojtasiewicz tel 668 13 61 44, mail:.d.wojtasiewicz@perfectproperties.pl

Kontakt

Perfect Properties spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

NIP 525-22-44-141

Regon 015214100

KRS 132501

Kapitał zakładowy 155.000 zł

Siedziba 02-908 Warszawa, ul. Czyżewska 3/1

Konto bankowe 74 1030 1582 0000 0008 0900 8002Administratorem twoich danych osobowych jest firma o numerze 8381745941 . Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w określonych celach:

-Przygotowania i przedstawienia oferty

-Zawarcia i realizacji umowy

-Sprzedaży produktów i usług

-Przekazania informacji o prowadzonych rekrutacjach
Masz prawo żądać dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.
Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania twoich danych osobowych.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Nie możemy wysłać formularza bez Twojej zgody. Zawsze możesz skontaktować się z nami osobiście. Zapraszamy do biura.